Uzmanību! Kravu pārvadājumi uz un no Baltkrievijas šobrīd netiek veikti!

Baltkrievija

Katru nedēļu uz un no Baltkrievijas dodas ap 10 dažāda veida kravas mašīnas, gan tenta kravas auto, gan kravas mikroautobusi pilnām un saliktām kravām. Pilno un salikto kravu piegādes ar autotransportu no Baltkrievijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo veic 2-4 darba dienu laikā.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9:00-17:00

SIA Vervo piedāvā kravu transporta pakalpojumus starp
Baltkrieviju un Latviju

Latvija ar Baltkrieviju veido lietišķas, uz abu valstu iedzīvotāju interesēm balstītas attiecības, pamatojoties uz divpusējās sadarbības principiem un Latvijas kā ES un NATO dalībvalsts statusu.

Eksporta preču pārvadājumi uz Baltkrieviju no Latvijas

Visbiežāk no Latvijas uz Baltkrieviju tiek pārvadāti bērza kokmateriāli, meža priedes zāģmateriāli, naftas eļļas un no bitumena minerāliem iegūtas eļļas, citādas vidējās eļļas, reaktīvo dzinēju degviela, minerālie vai ķīmiskie mēslošanas līdzekļi, dzelzs un neleģētā tērauda stieņi un stieples, neapstrādāta rapšu eļļa un tās frakcijas, lauksaimniecības un mežsaimniecības riteņtraktori.

Importa preču pārvadājumi no Baltkrievijas uz Latviju

Bet no Baltkrievijas uz Latviju visbiežāk tiek pārvadāti sardinellas, brētliņas vai šprotes, konservi, trikotāžas drānas, šauri austi audumi, dzelzs un neleģētā tērauda stieņi, portlandcements, biodīzelis un tā maisījumi, elektro diagnostikas aparatūra, izstrādājumi, kas izmantojami dzīvnieku barībā, kā arī aparatūra, kurā izmanto rentgenstarojumu.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!

Kravu pārvadājumi Baltkrievija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Par jebkuriem loģistikas pakalpojumiem no Latvijas uz Baltkrieviju un otrādi vērsieties pie SIA Vervo, jo katru nedēļu uz un no Baltkrievijas dodas ap 10 dažāda veida kravas mašīnas, gan tenta kravas auto, gan kravas mikroautobusi pilnām un saliktām kravām. Pilno un salikto kravu piegādes ar autotransportu no Baltkrievijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo veic 2-4 darba dienu laikā.

Kravu piegāžu ilgums uz un no Baltkrievijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas, piemēram, bīstamām kravām un kravām ar temperatūras režīmu piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Salikto kravu pārvadājumi

Organizējam arī salikto kravu piegādi uz un no Baltkrievijas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Baltkrievijā. Lielākajās Baltkrievijas pilsētas ir Minska, Gomeļa, Mogiļeva, Grodņa, Vitebska, Bresta, Babrujska, Baranaviči, Barisava un Pinska. Tajās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli, bet, protams, kravu piegādes tiek organizētas uz un no jebkuras pilsētas Baltkrievijā.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Baltkrieviju
Avio kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju

Avio kravu pārvadājumi

Ar šo transporta veidu tiek pārvadātas mazākas kravas ar lielu pievienoto vērtību, kā arī steidzamas kravas. SIA Vervo piedāvā gaisa kravu pārvadājumus uz un no Minskas Nacionālās lidostas un Gomeļas lidostas - lielākajām Baltkrievijas lidostām.

Muitas brokera pakalpojumi

Baltkrievijas nodokļu sistēma ir balstīta uz harmonizēto nodokļu sistēmu. PVN standarta likme ir 20%, bet 10% piemēro dažām lauksaimniecības un mājsaimniecības precēm. Muitas nodokļa likme ir 0.15% no muitas vērtības. Akcīzes nodokļa likmes no 10 - 70 % piemērojami konkrētām luksus precēm - juvelierizstrādājumiem, alkoholam, eļļas produktiem un tabakas izstrādājumiem, kažokādu izstrādājumiem un automašīnām.

Lielākajai daļai produktu nav nepieciešamas importa licences, tomēr dažos gadījumos licence nepieciešama veselības vai drošības apsvērumu dēļ. Alkoholiskie dzērieni var tikt pakļauti kvotu ierobežojumiem.
Muitas brokera pakalpojumi Baltkrievija
Dzelzceļa kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumu struktūrā lielākā daļa ir tranzīta pārvadājumi, galvenokārt no Baltkrievijas un Krievijas uz Latvijas ostām (Austrumu – Rietumu tranzīta koridors). Kravu pārvadājumi starp abu valstu dzelzceļa stacijām notiek atbilstoši saskaņotiem normatīviem.

SIA Vervo sniedz visa veida dzelzceļa transporta pakalpojumus maršrutā Baltkrievija - Latvija:

  • Kravu transportēšana ar platformām
  • Kravu transportēšana pusvagonos
  • Kravu transportēšana segtos vagonos
  • Konteineru pārvadājumi ar dzelzceļa transportu

Informācija

Baltkrievija, oficiāli Baltkrievijas Republika, ir valsts Austrumeiropā. Robežojas ar Poliju rietumos, Lietuvu ziemeļrietumos, Latviju ziemeļos, Krieviju austrumos un Ukrainu dienvidos. Tās spēcīgākie ekonomiskie sektori ir rūpniecība un lauksaimniecība. Ir NVS locekle, piedalās arī Austrumu partnerības programmā ar Eiropas Savienības valstīm.

Kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju

Latvija ar Baltkrieviju veido lietišķas, uz abu valstu iedzīvotāju interesēm balstītas attiecības, pamatojoties uz divpusējās sadarbības principiem un Latvijas kā ES un NATO dalībvalsts statusu. Ņemot vērā Baltkrievijas un Latvijas ģeogrāfisko tuvumu un vēsturiskās saites, ekonomiskā sadarbība ieņem prioritāru vietu abu valstu divpusējās attiecībās.

Kravu pārvadājumi no Baltkrievijas

Sadarbība starp Latviju un Baltkrieviju ir īpaši nozīmīga Latvijas transporta un tranzīta sektorā. Tradicionāli preces no Baltkrievijas veido 20% no Latvijas kopējā tranzīta apjoma. Baltkrievijas izcelsmes preču tranzītu caur Latviju galvenokārt veido naftas un naftas produktu izstrādājumi, kā arī ķīmiskās rūpniecības izstrādājumi.

Piedāvājam regulārus maršrutus, izdevīgas cenas un labus piegādes laikus kravām no un uz Baltkrieviju
Kravu piegāžu ilgums uz un no Baltkrievijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas, piemēram, bīstamām kravām un kravām ar temperatūras režīmu piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Baltkrievijas.