Transporta spēļu jaunumi

Transportadienas izstāde ar Mapon

#Transportadienas izstāde ar Mapon atbalstu, ļaus katram atrast sev tīkamu jaunumu vai iespējams labāko darījumu, lai nodrošinātu sava biznesa attīstību. Iespēja, ko nedrīkst palaist garām, pārbaudot savas zināšanas Cargo.lt sertifikācijā un iegūt jaunas zināšanas semināros (programma tiks precizēta). Smelties enerģiju caur smiekliem, ko nodrošinās pasākuma vadītājs Pauls Timrots un dullie Zebras pirmsākumu video rullīši.

TRANSPORTA UN LOĢISTIKAS NOZARES SPORTA SPĒLES NOLIKUMS

ATPŪTAS KOMPLEKSS “LEJASTIEZUMI”
2018.GADA 1.-2.JŪNIJS

KOMANDU SPORTA VEIDU TURNĪRI

#transportaspēles ir veiksmīgi noslēgušās!

Esam pateicīgi katram, kurš ieradās, lai kopā atpūstos, dibinātu jaunus kontaktus un, protams, arī sacenstos!

Īpašs paldies Virši A un BP (British Petroleum) par uzticēšanos un gatavību atbalstīt pirmo šādu pasākumu.

Paldies Volvo Trucks Latvija, Renault Trucks Latvija, Domenikss, MAN, kas ļāva apskatīt savus jaunākos kravas auto modeļus, kā arī Krone ScanBalt par puspiekabi.

Paldies oficiālajam apdrošināšanas brokerim Regor, Beiker Fitness par spēļu dalībnieku sportisku muskuļu iesildīšanu. MafiaRigaClub par atraktīvo Mafia spēli, kā arī personīgi Manuelam Jakovenko, kurš organizēja pirmās spēles un esam pārņēmuši šo tradīciju no viņa.

Latvijas auto un Autotransporta Direkcijai par atbalstu idejas realizēšanai un Usmas Lejastiezumiem par viesmīlīgo uzņemšanu.

Un, protams, lielākais paldies spēļu dalībniekiem, par pateicības vārdiem, kas mūs dzen uz priekšu un jau sākam gatavoties nākamajam gadam, datums jau ir nolikts uz 2019. gada 7.-9. jūnijs, un sekot var šeit:
https://www.facebook.com/events/147655755951066/

Pie Volvo Trucks Latvija

Paldies Volvo Trucks Latvija par iespēju apmeklēt lielāko servisa centru Baltijas valstīs, kur notiek gan jauno auto konfigurēšana gan lietoto auto garantijas un pēc garantijas apkopes un remonts. Ikdienā šajās servisa telpās nepiederošajiem ieeja ir liegta, bet paldies Volvo Trucks Latvija Servisa centra vadītājam Jānim, kurš ļāva mums ieskatīties ikdienas darbā.
Noskaidrojām, ka Volvo Trucks Latvija komandu varēs satikt 1.-3. jūnijā “Lejastiezumos” un būs gan servisa speciālisti, gan pārdošanas speciālisti, kuri uz vietas ne tikai sportos, bet varēs sniegt arī konsultāciju par Volvo jaunākajiem automašīnu modeļiem, kuri būs apskatāmi visu spēļu garumā. Papildus tam varēs pārrunāt un iegūt informāciju par Volvo Trucks Driver Challenge autovadītāju sacensībām, kur galvenā balva ir brauciens uz Driver Challange 2018 finālu Gēteborgā šī gada septembrī.

Reģistrējies uz #tranportaspēlēm šeit https://ej.uz/transportaspeles

Ciemos pie Renault Trucks Latvija

Šodien viesojāmies pie #transportaspēļu partnera Renault Trucks Latvija, lai uzzinātu, ko mēs redzēsim "Lejastiezumos" no 1. – 3. jūnijam. Renault pārdošanas vadītājs Arvis mūs iepazīstina ar Renault vēsturi un to, kā ir radies Renault zīmols. Interesanti, ka Renault ir atgriezies pie pirmā modeļa nosaukuma un “Lejastiezumos” varēs apskatīt jaunāko no tiem. Izbaudīt Recaro sēdekļu ērtumu, kā arī izmantot akcijas "Latvijai 100" dotās priekšrocības - noskaties, kādas tās ir.
Reģistrācija uz transporta spēlēm šeit - https://ej.uz/transportaspeles un apskati Renault klātienē.

#transportaspeles

Vienas dienas speciālais piedāvājums.

Speciāli Jums esam sagatavojuši pedējā brīža piedāvājumu 20 EUR par vienu dienu uz 2. jūnija sporta un izklaides pasākumu #transportaspēles.

Ar vienas dienas biļeti Tu iegūsti:

• Nesteidzīgi uzspēlēt "Spēka zolīti" un iegūt balvas no Virši-A.
• Patīkami atpūsties kopā ar ģimeni un draugiem. Visas dienas garumā mazos pasākuma dalībniekus pieskatīs un izklaidēs pieredzējis bērnu aprūpes personāls (auklīte) - pozitīvās atrakcijas „Burkāni". Bērniem līdz 10. gadu vecumam ieeja bezmaksas.
• Ar Manuelu Jakovenko iejusties mafijas locekļa lomā spēlē Mafija.
• Iespēja apskatīt jaunākos kravas auto no Mercedes Benz, MAN, Volvo, Renault, kā arī puspiekabes no Krone Scanbalt.
• Domenikss pārsteigums individuālās disciplīnas "A-klases biljards" uzvarētajam - nedēļas nogale ar jauno A klases Mercedes Benz.
• MAN bokss jeb “Nestrīdies. Citādi pasaukšu savu lielo brāli” ar pārsteiguma balvām no MAN.
• Sporta aktivitātēs visas dienas garumā.
• Iepazīt šīs sezonas Drifta čempionāta līderi Erīku Ullas un viņa 900 Zs sacīkšu auto.
• Iespēja aprunāties par optimālākiem apdrošināšanas risinājumiem no Regor.
• 2. jūnija vakara noslēgums kopā ar DJ ALEX.
• Rezervēta telts vieta.
• Un kas zin, varbūt arī satikt Miķeli Rēdlihu un iedzert kādu vēsu kausu Miķeļa alus.

Reģistrējies šeit https://ej.uz/transportaspeles

Hei!

Ja nezini, kur pasūtīt savas komandas formas, tad šī ziņa ir domāta tieši Tev.
Par oficiālo #transportaspēļu drukas partneri ir kļuvis @printmix.
Ir izstrādāts speciāls piedāvājums un nodrošināts noliktavas uzkrājums, lai neviena komanda nepaliktu bez savas unikālās formas.
Piedāvājumā ir ne tikai T-krekli visās varavīksnes krāsās (sākot no 2.70 EUR + PVN), bet arī aksesuāri. Ir iespēja pasūtīt individuālā dizaina cepures, piespraudes un sporta somas.
Lai saņemtu savu piedāvājumu, rakstiet Kristīnei uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet pa telefonu + 371 22425226. Lai tiktu pie #transportaspēļu super piedāvājuma neaizmirsti pateikt paroli #transportaspēles.

ĒDIENKARTE SPORTA SPĒLĒM “LEJASTIEZUMOS”

1.-3. JŪNIJAM 2018
Latviešu Virtuve Katlos

1.jūnijs 
Vakariņas "Cūkgaļas šašliks
Kartupeļu daiviņas
Svaigi dārzeņu salāti
(gurķis, tomāts)
Ķiploku mērcīte
Kečups
Maize
Morss 0.3l"
Cena ar PVN 6,90 Eur

Papildus spēka deva darītājiem! Uzzini, kāda!

#transportaspēles uzņem apgriezienus un patiess prieks, ka gada lielākā transporta un loģistikas nozares sporta notikuma atbalstītājiem pievienojas Virši A kopā ar savu starptautisko partneri BP.

Pateicoties Virši A atbalstam, esam pagarinājuši pieteikšanos līdz 29. maijam, dodot iespēju īstajiem darītājiem pieteikt papildus komandas un dalībniekus.

Ar Virši A gādību #transportaspēlēs paredzēta papildus disciplīna darītājiem - Spēka zolīte, kur katrs no Jums varēs pārbaudīt savu spēku iemīļotajā kāršu galda spēlē un cīnīties par Virši A speciālo balvu šajā disciplīnā.

Savukārt pilnvērtīgai atpūtai Virši A aicinās uz savu Chill out zonu Lejastiezumu teritorijā visu pasākuma laiku, kur būs iespēja nesteidzīgi baudīt Virši A kafiju un atvilkt elpu, ļaujoties interesantām sarunām.

Izmanto Virši A papildus iespēju un rezervē savu vietu šajā sporta un azarta festivālā https://ej.uz/transportaspeles

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.