SIA Vervo
Loģistikas departamenta vadītājai
Vitai Suharevskai

REKOMENDĀCIJA

SIA Vilsa pamata nodarbošanās ir kokmateriālu eksports uz Eiropas Savienības valstīm ar specializāciju tieši virpoto un mizoto žoga mietu jomā. Uzņēmums iepērk neapstrādātus mietus no dažādiem ražotājiem Latvijā, Lietuvā un Baltkrievijā. Pēc klientu pasūtījumiem apstrādājam šos mietus atbilstoši vajadzīgajām kvalitātes prasībām, veicam materiālu žāvēšanu un vakuuma-spiediena impregnēšanu. SIA Vilsa pārstāv Lielbritānijas uzņēmumu “TORNADO WIRE” Ltd., kurš ražo metāla žoga sietu, ko attiecīgi piedāvājam saviem klientiem. Papildus nodarbojamies ar žoga uzstādīšanu, t.i. piegādājam mietus, žogu un sniedzam būvniecības darbus, klientiem, kuri vēlas saņemt gatavu žogu.

SIA Vilsa ar starptautisko kravu pārvadājumu kompāniju SIA Vervo sadarbojas no 2012.gada. SIA Vervo līdz šim sniegusi sauszemes pakalpojumus veicot gan starptautiskos – Beļģija, Vācija, Spānija, Itālija, Polija, Zviedrija, Somija, Norvēģija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Azerbaidžāna, gan vietējos kravu pārvadājumus. Vidēji tiek vestas 1-2 kravas nedēļā ar kokmateriālu pakām.

Mūsu skatījumā, SIA Vervo ir uzticams, operatīvs sadarbības uzņēmums, kas nogādā kravu norunātajā termiņā, bez bojājumiem. Tā kā ar servisu esam pilnībā apmierināti, SIA Vervo pakalpojumus izmantosim arī turpmāk.

Noteikti iesakām SIA Vervo pakalpojumus izmantot arī citiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami loģistikas pakalpojumi.

SIA Vilsa
direktors
Vilnis Saulājs