SIA Vervo - 6 gadi!

Par godu uzņēmuma dzimšanas dienai norisinājās laivu brauciens. Braucienā ar kanoe laivām, kurās dalībnieki devās ceļā pa gleznaino un līkumaino Abavas upi no Kandavas līdz Abavas rumbai, tika veikts 23 kilometru garš posms!

Par spīti svelmējošajai saulei un upes tuvumam tik raksturīgajam uzmācīgo, bet dažreiz arī skaisto kukaiņu lielajam daudzumam, ar brīnišķīgu garastāvokli un noskaņu varonīgi tika pārvarēti zemūdens akmeņi un koka stumbri, negaidītas krāces, akmeņaini sēkļi un neizbraucamas aļģes. Taču šī šķēršļu pilnā ceļa pārvarēšana ļāva naktī izbaudīt skaidras debesis, zvaigznes un patīkamas sarunas pie ugunskura, kas savukārt saliedēja SIA Vervo darbiniekus un paaugstināja mūsu komandas garu.

Paldies kolēģiem un viņu ģimenēm par izdevušos pasākumu!

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.