Vervo SIA dalība Lielajā Talkā 2014

Šogad Vervo SIA čaklākie kolēģi Lielās Talkas ietvaros devās sakopt no mums netālu esošā Mārupes novada teritoriju kopā ar biedrību "Mārupes uzņēmēji". Sestdien, 2014. gada 26. aprīlī pulcējāmies Ventas ielas un Dzelzceļa ielas krustojumā, lai sakoptu dzelzceļa uzbērumu no Sīpeles ielas līdz pārbrauktuvei Tīrainē.

Pateicoties fantastiskajiem laika apstākļiem, komandas sadarbībai un garāmbraucošo pasažieru un kravas vilcienu uzmundrinājumam, darbs ritēja raiti un viegli - atkritumu maisi pildījās ļoti ātri! Paldies kolēģiem par darbu un Normundam no biedrības "Mārupes uzņēmēji" par koordinēšanu un gardajiem pīrādziņiem un atspirdzinošajiem dzērieniem!

Tiekamies nākamgad un atceramies - Lielā Talka nav tikai vienas dienas akcija - talkot var un vajag katru dienu, bet pats galvenais ir nemēslot, un mācīt saudzēt un kopt vidi gan lieliem, gan maziem!

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.