2014. gads SIA Vervo iesācies ar lielu mērķu īstenošanu. Pirmās sevi pierādīja mūsu meitenes, jo šogad mēs piedalījāmies „BTA Sieviešu dienas rallijā”! Tas ir lielākais Sieviešu dienas svinēšanas pasākums Latvijā un Baltijā, kurā visas aktīvās, radošās daiļā dzimuma pārstāves sapucējās, izrotāja savus spēkratus un kopā ar kolēģēm devās īstā autobraukšanas piedzīvojumā.

Ziedi, dāvanas, komplimenti, lieliska gaisotne, īpašas sajūtas un vienmēr esošā svētku sajūta raksturo „BTA Sieviešu dienas ralliju”, un tas, tāpat kā Sieviešu diena, ir kļuvis par nemirstīgu tradīciju. Ļoti ceram, ka šī kļūs par tradīciju mūsu kolektīvam katru gadu. Šogad startam rallijā pieteicām divas komandas, kurās startēja septiņas mūsu kolektīva daiļā dzimuma pārstāves. Diemžēl meitenes neiekļuva pirmajā trijniekā, bet tas nekas, jo būs vēl citas reizes, kad būs iespēja vēlreiz piedalīties un mēģināt izcīnīt lielisku vietu rallijā! Toties meitenēm tā bija pilna ar piedzīvojumiem bagāta diena, smieklu deva uz ilgu laiku garantēta, ko atcerēties no notikušā rallijā! Kopumā patīkami pavadīts laiks ar kolēģēm un citām sievietēm 8.marta starptautiskajā sieviešu dienā!

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.