Vervo jaunumi

Labs darbs - Vervo!

Labs darbs - Vervo!

Šogad SIA Vervo atzīmēja 15 gadu jubileju. Atskatoties uz gadu laikā gūtajiem panākumiem, vēlamies izcelt mūsu darbiniekus - loģistikas speciālistus, kas ir uzņēmuma vērtīgākais resurss, nodrošinot mūsu klientiem kvalitatīvus loģistikas pakalpojumus un izcilu klientu servisu.

Aizvadītajā Vervo dzimšanas dienas pasākumā mēs īpaši sveicām 16 darbiniekus, kuri Vervo strādā vismaz 5 gadus. No tiem 3 darbinieki ir sasnieguši 10 gadu stāžu. 

Tas ir viens no rādītājiem, ka Vervo ir vieta, kur jaunajiem speciālistiem ir iespējas augt un attīstīties. Augstāk minētie 16 darbinieki ir devuši ieguldīijumu ne tikai uzņēmuma izaugsmē, bet arī kļuvuši par nozares līderiem, viens no viņiem, Jānis Zariņš - par Vervo Group uzņēmuma Vervo Auto līdzīpašnieku. Vervo ir ne tikai darba vieta, bet ari ceļš uz veiksmīgu karjeru un personīgajiem sasniegumiem. 

Ko darbinieki stāsta par Vervo?

Aptaujājot darbiniekus ar 5+ gadu stāžu, mēs noskaidrojām - kāpēc viņi ir izvēlējušies strādāt loģistikas nozarē, kādi ir galvenie iemesli turpināt būt Vervo komandā un ko viņi ieteiktu jaunajiem speciālistiem. 

Liela daļa no šiem darbiniekiem savas darba gaitas Vervo uzsāka kā praktikanti vai loģistikas asistenti, un īpaši izceļ savu novērojumu - kā gan uzņēmums, gan viņi paši ir auguši. Pēc darbinieku sacītā, Vervo notiek nepārtraukta attīstība. Uzņēmums šo gadu laikā ir kļuvis atpazīstams Eiropā, esam pierādījuši sevi kā uzticamu loģistikas partneri dažādu nozaru uzņēmumiem, kā arī devuši pienesumu loģistikas nozarei kopumā. 

Jautājot, kāpēc viņi strādā loģistikas nozarē, mūsu darbinieki atbild šādi: “Tas ir mans aicinājums!”, “Interesants darbs, kur nevar iestāties rutīna”, “Patīk komunicēt ar klientiem”

Kā galvenos faktorus, kāpēc turpina darbu Vervo, 89% no respndentiem norādīja labu atalgojumu, taču daudzi izcēla arī draudzīgo kolektīvu, darba vides apstākļus un izaugsmes iespējas.

Vērtējot savstarpējās attiecības uzņēmumā, darbinieku vidējais vērtējums attiecībās ar kolēģiem ir 8,2 balles, bet ar uzņēmuma vadību - 8,9 balles. 

5 ieteikumi jaunajiem darbiniekiem:

 1. “Esiet neatlaidīgi, zinātkāri, drosmīgi un mērķtiecīgi!”
 2. “Nebaidīties, ka sākumā nekas nav saprotams. Informācijas ir daudz un zināšanas nāks ar laiku. Ja kaut kas nav saprotams, ir jāprasa palīdzība komandas biedriem”
 3. “Pacietību!”
 4. “Nepadoties un iet uz savu mērķi. Bez kritieniem neiztikt!”
 5. “Būt apzinīgiem, kārtīgiem, atbildīgiem, komunikabliem un ar labu humora izjūtu”

Mums ir svarīgi veidot ilgtermiņa attiecības ar Vervo darbiniekiem, radot spēcīgu komandu, kas kopā iet uz vienotu mērķi - kļūt par līderiem transporta un loģistikas nozarē. 

Pievienojies Vervo komandai! 

Vervo ir viens no straujāk augošajiem loģistikas uzņēmumiem Latvijā, kas nodrošina visa veida kravu pārvadājumus un pilna spektra loģistikas pakalpojumus. Uzņēmums izceļas ar augsti kvalificētu loģistikas speciālistu komandu, kas veiksmīgi strādā, lai nodrošinātu klientiem visaugstāko loģistikas pakalpojumu kvalitāti. 

Loģistikas speciālists ir viens no pieprasītākajiem mūsdienu profesionāļiem, un augot uzņēmumam, mums ir nepieciešami papilspēki -  oģistikas speciālisti un asistenti, kuri vēlas pilnveidot savu karjeru kopā ar mums! 

 • Labs atalgojums. Vervo lepojas ar konkurētspējīgu algu piedāvājumu loģistikas speciālistiem. Darba alga sastāv no 2 daļām - pamatalgas un konkurētspējīgas mainīgās daļas, kas sniedz iespēju sasniegt savus finansiālos mērķus!
 • Darba vide. Uzņēmums novērtē darbinieku labklājību un piedāvā elastīgu darba grafiku, kā arī daļēji attālinātās darba iespējas. Darbinieki var strādāt sev ērtākajā filiālē - Rīgā vai Jelgavā. 
 • Izaugsmes un attīstības iespējas. Ja loģistikas speciālists vēlas, tad Vervo sniedz vairākas iespējas attīstībai. Tas ietver piedalīšanos dažādās apmācību programmās, semināros, konferencēs, kursu apmeklēšanu, kā arī iespējās strādāt ar jaunākajām tehnoloģijām. 

Darba vieta arī jaunākiem loģistikas speciālistiem!

Vai Jūs nesen esat beidzis augstskolu? Vai esat pēdējā kursa students? Kā jau tika norādīts augstāk, Vervo strādā speciālisti, kuri arī savu karjeru Vervo ir sākuši kā kā praktikanti vai jaunākie loģistikas speciālisti, bet, gadiem ejot, ir auguši kopā ar Vervo. 

Piesakies darbam Vervo! 

Vervo ir viens no stabilākajiem Latvijas loģistikas uzņēmumiem, tāpēc tas piedāvā atbilstošas karjeras iespējas un konkurētspējīgu atalgojumu. 

Ja vēlies mums pievienoties, apskati uzņēmuma vakances šeit un sūti savu pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

 • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

 • Telefons: +371 67674570

 • E-pasts: info@vervo.lv