Vervo jaunumi

Skaties video un uzzini – kāda situācija šobrīd ir medicīnas loģistikā?

Ziema un tās aukstie mēneši ir laiks, kad ir sākusies vīrusu sezona. Jau vairākas nedēļas Latvijas mediji ziņo, ka aptiekās veidojas dažādu medikamentu deficīts. Pandēmijas un ģeopolitiskās situācijas dēļ ir ietekmēti daudzi piegādes posmi. Taču medicīnas preču pārvadājumi joprojām ir ļoti pieprasīts pakalpojums SIA Vervo loģistikas uzņēmumā.

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo veic visdažādāko kravu pārvadājumus, tajā skaitā ir arī medicīnas preču pārvadājumi, ko regulāri veic viens no mūsu loģistikas menedžeriem Guntars Paure

Lai uzzinātu vairāk par medicīnas preču loģistiku, Guntars pastāstīja par izaicinājumiem medicīnas preču loģistikā, šī brīža tendencēm un to, kāpēc ir svarīgi būt klātesošam visos loģistikas procesos. 

Guntars katru dienu organizē vismaz 5 šāda veida pārvadājumus no Latvijas uz citām Eiropas valstīm un ne tikai – piegādes valstis ir arī Āfrikā un citviet ārpus Eiropas Savienības. Viņa pieredzē Latvija biežāk tiek izmantots kā tranzīta punkts, caur kuru preces nonāk uz Franciju, Vāciju, Beļģiju, Nīderlandi u.c. 

Guntars ir viens no loģistikas speciālistiem, kas piedalās visos loģistikas posmos – sākot no pirmā līdz pat pēdējam punktam. 

Skatoties uz farmaceitisko produktu eksportu un importu, Latvijas eksporta vērtība dažādiem farmaceitiskajiem produktiem 2022. gadā, posmā līdz novembrim, sasniedza 581 290 024 eiro, taču importa vērtība - 822 181 353 eiro. Lielākais partneris šajā preču grupā gan eksportā, gan importā bija Lietuva. Vēl nozīmīgi importa partneri medicīnas preču pārvadājumiem 2022. gadā bija Vācija, Šveice, Beļģija un Nīderlande, savukārt eksporta partneri – Igaunija un Vācija.  

Ja nepieciešami medicīnas preču pārvadājumi, sazinies ar Guntaru, rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālr.nr.: +37125106050.

Pilnu video skatieties šeit.

 

 

 

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv