Ko nozīmē prakse SIA Vervo?

Transporta un loģistikas uzņēmuma SIA Vervo viena no prioritātēm ir izglītoti darbinieki, kas sniedz augstvērtīgu servisu mūsu klientiem. Lai to nodrošinātu, aktīvi iesaistāmies transporta un loģistikas izglītības programmu pilnveidošanā, sniedzot savu pienesumu to attīstībā. Kā viens no nesenākajiem piemēriem ir Biznesa vadības koledžas programma ar nosaukumu “Biznesa loģistika”.

Kā otrs no punktiem, kā sniegt savu pienesumu nozarei, ir aktīva dalība Junior Achievement Latvia organizētajās virtuālajās mācību ekskursijās, kur jauniešiem, kuri vēl tikai domā par savu profesijas izvēli, tiek sniegts ieskats reālajā darba vidē gan no loģistikas speciālista viedokļa, gan tālbraucēja profesijas skatupunkta.

Un trešais, bet ne mazsvarīgākais, ir prakses vietu nodrošināšana jaunajiem speciālistiem gan no RTU, TSI, LU, BVK, gan mūžizglītības programmu beidzējiem, kuri vēlas mainīt savu profesiju.

Ļoti bieži praktikanti, kuri pie mums ir atnākuši uz noslēdzošo praksi savās skolās, kļūst par mūsu darba kolēģiem, bet tas nav stāsts par Lindu, jo viņai šodien noslēdzas 4 mēnešu ilgā prakse un Linda turpinās mācības 3. kursā, iespējams, atgriežoties pie mums jau pēc gada. Šī prakse tika noslēgta ar pašgatavotu kūku, kuru rotā Vervo logo!

Linda studē Latvijas universitātē, programmā “E-biznesa un loģistikas vadības sistēmas”. Prakses laikā viņa palīdzēja vienai no mūsu vadošajām loģistikas komandām, kuru vada Vita Suharevska. Lindas pienākumos ietilpa gatavot rēķinus, apstrādāt pasūtījumus un meklēt atbilstošus transportus. Kā Linda stāsta, prakses sākumā bijušas dažas grūtības, ar ko viņa lieliski tikusi galā, jo komandā strādājošie kolēģi palīdzējuši. Viņasprāt, uzņēmumā ir ļoti laba darba atmosfēra, kā arī kolektīvs ir saliedēts un saprotoši izturas viens pret otru.

Jautājot Lindai, kā viņa vērtē šos 4 praksē nostrādātos mēnešus un vai viņa vēlas turpināt strādāt loģistikā, viņa atbild: “Praksē iegūtā pieredze, strādājot Vervo, ļāva paplašināt zināšanas loģistikas nozarē un saprast, ka teorētiskās zināšanas, kas iegūtas skolas solā, ir noderīgas ikdienas darbā. Strādājot šeit, es sapratu, ka loģistika ir tas, ar ko gribu saistīt savu turpmāko dzīvi. Pēc universitātes absolvēšanas labprāt turpinātu darbu Vervo komandā! Liels paldies Vervo komandai par atvēlēto laiku manu zināšanu pilnveidošanai.”

Tāpat pirms neilga laika pie mums praktizējās Sandis, palīdzot mārketinga komandai veidot publikācijas, attīstīt mājaslapu un darot arvien izaicinošākus un komplicētākus mārketinga komunikācijas uzdevumus. Sandis studē Rīgas tehniskajā universitātē, inženierekonomikas fakultātē un, nākot uz transporta un loģistikas uzņēmumu, viņam nebija iepriekšēja pieredze šajā nozarē. Kā pats stāsta, sākums bijis sarežģīts, taču ar katru dienu, uzzinot vairāk par loģistiku, bijis vieglāk veidot publikācijas. “Uzzināju par visu nepieciešamo, kā uzņēmumā strādā mārketinga daļa, kā arī ieguvu lielu atspērienu turpmākajai attīstībai. Lielu paldies varu teikt manam prakses vadītājam Andrim Žīguram, kurš rūpējās, lai es pilnvērtīgi iepazīstu visas mārketinga darbības. Vervo darbinieki ir ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi, jo nav bijis neviens brīdis, kad mani jautājumi palikuši neatbildēti. Atbildes vienmēr bija, un tās bija pamatotas! Prakse Vervo noteikti ir devusi pamatus maniem turpmākajiem dzīves mērķiem – būt par labu mārketinga speciālistu!” stāsta Sandis.

Ar katru praktikantu, kas ir izturējis pārrunas un kuru mēs pieņemam savā komandā, redzot potenciālu un vēlmi strādāt dinamiskā vidē, veidojam abpusēju sadarbību– mēs saņemam palīdzību, praktikanti – pieredzi. Mums ir prieks redzēt jauniešu izaugsmi, salīdzinot ar pirmajām dienām, kad viņi pirmoreiz atnāk pie mums, un redzot viņu darba spējas pēc prakses. Transporta un loģistikas nozare pavisam noteikti ir drošās rokās – jaunie loģistikas speciālisti turpinās nozares attīstību un veicinās starptautisko tirdzniecību arvien vairāk!

Ja jums ir kādi jautājumi vai piedāvājumi, rakstiet mums uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājaslapā.

Seko Vervo arī Facebook, Instragram vai Telegram – un uzzini pirmais!