LAFF un RTU pētījums Latvijas transporta uzņēmumiem

LAFF un RTU pētījums Latvijas transporta uzņēmumiem

LAFF jeb Latvijas nacionālā kravas ekspeditoru un loģistikas asociācija kopā ar RTU Starptautisko ekonomisko sakaru institūtu uzsākuši vairāku pētījumu sēriju ar mērķi uzlabot transporta un loģistikas nozares attīstību. Pētījuma pirmais posms ietver autotransporta dīkstāves izmaksu noteikšanu. Kā vēsta LAFF, tad šī konkrētā pētījuma rezultātā tiks veiksmīgāk analizēti infrastruktūras elementi, kā arī apzinātas esošās problēmas transporta nozarē.

Jautājot, kā LAFF un RTU izpētīs vidējās autotransporta dīkstāves izmaksas Latvijā, tika atbildēts sekojoši: “Lai noteiktu šīs dīkstāves izmaksas un lai dati būtu objektīvi, tiek piesaistītas vairākas dažādu lielumu transporta kompānijas, kas sniedz informāciju par ikmēneša vidējām izmaksām viena kravas transportlīdzekļa uzturēšanai.”

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo labprāt iesaistās šādos pētījumos, jo mēs apzināmies, ka tikai analizējot nozares uzņēmumus kopumā var sniegt pamatotus un nepieciešamus ieteikumus augstāk stāvošām valsts institūcijām, kā piemēram, Satiksmes Ministrijai.

Vervo grupas transporta uzņēmums SIA “Vervo Auto” jau ir aizpildījuši aptauju, kas aizņem vien 20 minūtes laika. Un mēs, kā LAFF biedri, aicinām arī SIA Vervo sadarbības partnerus piedalīties šī pētījuma izstrādē. Kā jau katrā pētījumā, arī šajā – katra respondenta atbilde ir ļoti nozīmīga un vērtīga, lai pētījums un turpmākie ierosinājumi būtu objektīvi un par labu transporta nozares uzņēmējiem.

Aptauja ir konfidenciāla un iegūtie dati tiks izmantoti tikai pētījuma vajadzībām.

Lai piedalītos pētījumā, spiediet šeit!

Mūsu rīcībā esošā informācija liecina, ka turpmāk būs arī citi pētījuma posmi, kas skars tādas tēmas, kā konteineru un jūras pārvadājumi, kravu pārvadājumi ostās Baltijā, robežpunktu darbība un citas kravu pārvadātājiem nozīmīgas tēmas.

Aicinām sekot līdzi SIA Vervo sociālajos tīklos, kur mēs noteikti publicēsim jaunākās aktualitātes sakarā ar LAFF un RTU uzsāktajiem pētījumiem.