Mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties!

Sia Vervo 2019. gadam ir nosprausti ambiciozi mērķi, gan tehnoloģiju attīstībā, gan arī klientu servisa uzlabošanā!

Lai izpildītu otro punktu – galvenais ir zinoši speciālisti un izstrādāti apkalpošanas standarti, kurus ar katru gadu var uzlabot. Tieši tāpēc šo gadu iesākam ar Perfect Sales apmācībām, kur tika slīpētas savstarpējās komunikācijas iemaņas, kā arī trenēta objektīvas attieksmes psiholoģija, kas rezultējās labāka mūsu klientu uztveres un vajadzību saprašanā, nodrošinot labākus un ātrākus risinājumus, kuru mērķis ilgtermiņā ir saprast savu klientu no pusvārda.
Mēs neapstājamies un šis gads mums būs pārsteigumu un jaunu iespēju gads, nodrošinot arvien plašāku pakalpojumu klāstu un servisa līmeni.

SIA Vervo ir pilna servisa loģistikas uzņēmums, kas piedāvā dažādus starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, un visus ar tiem saistītos pakalpojumus.
Kopš 2008. gada transporta uzņēmums SIA Vervo ir nodrošinājis augstas kvalitātes pakalpojumus vairāk kā 4000 uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem, piedāvājot visu veidu kravu pārvadājuma pakalpojumus uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.