LDM kalkulators

SIA Vervo misija ir ietaupīt mūsu klientu laiku, ko veltīt savam biznesam. Lai nodrošinātu arvien ērtākus loģistikas pakalpojumus, SIA Vervo neapstājas pie jau sasniegtā un ieviešam jaunus transporta un loģistikas pakalpojumus, kā arī attīstam savu mājas lapu.

Viens no jauninājumiem ir kraušanas metru kalkulators, kas palīdzēs saprast kravas apjomu piekabē kravām, kas ir iepakotas uz standarta EUR, somu vai industriālajām paletēm.

Veidojot LDM (loading meter) kalkulatoru, galvenais uzsvars tika likts uz lietojamības ērtumu, lai mūsu klientiem šis kraušanas metru kalkulators būtu ērts palīgs ikdienas darbā, risinot savu kravu loģistikas jautājumus.

Kas ir LDM?

LDM (loading meter) jeb kraušanās metrs atspoguļo kravas apjomu, kādu ir iespējams iekraut vienā kravas telpas metrā. Ir pieņemts, ka 1 LDM maksimālais svars 1750 kg.

Piemēram, Jums ir jāved 3 Eiro paletes. 3 Eiro paletes savu izmēru 1.2 m x 0.8 m dēļ tiek izvietotas rindā pa 3 paletēm, jo atbilst treilera platumam 0.8 m x 3 = 2.4 m. Līdz ar to LDM tiek aprēķināts pēc garākās paletes malas, jeb 1.2 LDM.

Otrs piemērs, kad Jums ir jāved 5 Eiro paletes un 1 Somu palete. Šajā gadījumā var izrēķināt vienas Eiro paletes LDM 0.8 x 1.2/2.4 (kravas telpas platums) = 0.4LDM un Somu paletes LDM 1 x 1.2/2.4 = 0.5 LDM. Kopā būs 0.4 LDM x 5 gab.= 2 LDM Eiro paletes un viena Somu palete 0.5 LDM, jeb 2+0.5=2.5 LDM.

Lai atvieglotu LDM aprēķinu, lūdzu izmantojiet kalkulatoru, norādot paletes veidu un daudzumu.

LDM kalkulators šeit: https://vervo.lv/lv/noderiga-informacija/ldm-kalkulators

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.