Emīls ēno Vervo

Ēnu diena Vervo

Šodien ēnu dienas ietvaros pie mums viesojās skolēns Emīls Kurpnieks. Viņam gan mūsu uzņēmums nav nekas jauns, jo šeit strādā viņa mamma – loģistikas departamenta vadītāja Vita Suharevska.

Emīla rīts sākās ar samērā lielu izaicinājumu – visa Vervo kolektīva priekšā viņš prezentēja sevi, pastāstot par savu skolu, hobijiem un ārpusskolas nodarbībām. Tādejādi mēs uzzinājām, ka Emīls mācās Rīgas Angļu ģimnāzijas 7. klasē, mūzikas skolā apgūst trombonu un klavieres, kā arī trenējas lakrosā.
Dienas gaitā E. Kurpnieks ēnoja vairākus SIA Vervo loģistikas speciālistus. Pie transporta menedžeriem viņš guva ieskatu par to kā notiek ikdienas kravu pārvadājumu organizēšana, kā arī dažādu transporta un loģistikas pakalpojumu sniegšana. No transporta menedžera asistentiem Emīls uzzināja visu par dokumentu apriti transporta un loģistikas nozares procesos. Visbeidzot, no biroja administratores mūsu ēna uzzināja kā notiek ofisa darba organizēšana starptautiskā kravu pārvadājumu uzņēmumā.
Paldies Emīlam par viesošanos SIA Vervo, bija patīkam padalīties ar mūsu ikdienu, kā arī ceram, ka viņam šī būs vērtīga pieredze, kas nākotnē palīdzēs profesijas izvēlē!