Pagājuša gada nogalē SIA Vervo kolektīvs devās uz Gaujas senleju, lai atzīmētu gada sirsnīgākos svētkus. Lai arī siltā ziema pabojāja sākotnējo mērķi – doties uz kādu no slēpošanas trasēm – pasākums izvērtās interesants un jautrs. Par pasākuma norises vietu izvēlējāmies viesu namu Rakši, kas sagaidīja ar visu, kas nepieciešams pilnvērtīgai atpūtai.

Pavadījām laiku jautrās un inteliģentās spēlēs, kurās katrs varēja parādīt savu atjautību, veiklību un humora izjūtu. Tradicionāli mūs apciemoja Ziemassvētku vecītis un šoreiz viņam līdzi bija arī karsta Sniegbaltīte, bet maisā dāvanas ar gardumiem no Itālijas!

Vakara turpinājumā devāmies pirtī, kā arī bija ārpusē novietots kubls, kurā, atrodoties siltajā ūdenī, varēja vērot zvaigznes. Atlikušo vakaru daļu pavadījām ēdot, dejojot, kā arī vērojot salūtu! Nākamajā rītā pēc gardām brokastīm izturīgākie kolēģi devās ekskursijā apskatīt vietējos Rakšu ZOO iemītniekus - divkupru kamieļus, draudzīgās Dienvidamerikas lamas, alpakas un gvanako, kā arī aitas, kazas, trušus u.c. Paldies kolēģiem par svētku noskaņojumu! Ir aizvadīts ražīgs gads un nākamais būs vēl labāks!