Vakar, 6.jūnijā Vervo daiļā dzimuma pārstāves – loģistikas speciālistes ciemojās Jelgavā, Zemgales lielākajā pilsētā. Meitenēm bija tikšanās ar klientiem un mūsu sadarbības partneriem. Jelgavā atrodas daudz mūsu lielie klienti, uzturot labas un draudzīgas attiecības ar viņiem, mēs bieži tur ciemojamies.

Jelgava ne velti tiek saukta par Zemgales pērli, tā atrodas pašā Zemgales sirdī - vien 40 km attālumā no Rīgas, tā ir pilsēta Latvijas centrālajā daļā, Zemgalē pie Lielupes un tās attekas Driksas. Ceturtā lielākā Latvijas pilsēta Jelgava gadsimtiem ir Zemgales ekonomikas, izglītības un kultūras centrs, kur attīstās metālapstrāde, mašīnbūve un pārtikas ražošana.

Pilsēta, kas nepārtraukti mainās un aug, saglabājot savu vēsturisko mantojumu un misiju. Tieši izaugsme vislabāk raksturo Jelgavu, tās attīstību un jelgavniekus.

Avots: http://www.jelgava.lv

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.