SIA Vervo labprāt uzņem savā kolektīvā praktikantus

Ja esi praktikants pie SIA Vervo, tad tas nozīmē, ka jābūt gatavam uz visu! Bildē redzams kā praktikants Gints Bieziņš ir pametis mūsu mājīgo ofisu un devies pie klienta, lai izkrautu kravu.

 SIA Vervo labprāt uzņem savā kolektīvā praktikantus, jo tā ir iespēja topošajiem speciālistiem praksē apgūt skolas solā iemācīto par pārvadājumiem, loģistiku, kravu transporta pakalpojumiem. Vairāki no šiem jauniešiem ir sevi veiksmīgi pierādījuši un nu jau kļuvuši par mūsu pastāvīgiem kolēģiem. Praktikantus izvēlamies ar portāla prakse.lv palīdzību, kā arī mūs studentiem iesaka klienti, partneri un mācību iestādes.

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi