SIA Vervo apmācības par LDM aprēķināšanu

SIA Vervo apmācības par LDM aprēķināšanu

SIA Vervo izmanto katru iespēju, lai mācītos. Apmācībām izmantojam ne tikai ārpakalpojumus, bet bieži vien ar zināšanām dalāmies uzņēmuma iekšienē. Šodien loģistikas menedžeris Jānis Zariņš kolēģiem pastāstīja par metodēm LDM (kravas metru) aprēķināšanai.

 Tas ir būtiski, lai, vedot saliktas kravas, būtu skaidri saprotams kravas apjoms un aizņemtā vieta kravas auto piekabē. Piedāvājam arī saviem lasītājiem populārākos gadījumus, aprēķinot LDM:

1. LDM aprēķināšana standarta paletēm
2. LDM aprēķināšana nestandarta paletēm
3. LDM aprēķināšana kravām ar palielinātu svaru
4. LDM aprēķināšana kravām bez paletēm

Ja klientam nav saprotams, kā aprēķināt to, cik vietas krava aizņems kravas piekabē, tad šo aprēķinu varēs palīdzēt veikt SIA Vervo loģistikas menedžeri, izmantojot kravas satura aprakstu (packing list).

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi