Vervo jaunumi

Svaigākā informācija par Vervo.lv dalību Olybet Basketbola Līgā

Piektdien, 18. septembrī Meža skolas konferenču zālē notika 8. Olybet Basketbola Līgas (OBL) sezonas prezentācijas pasākums.

2015./2016. sezonā par Entuziastu basketbola līgas ģenerālsponsoru kļuvis Olybet Sports Bar, kas Latvijā ir plaši zināms kā viens no lielākajiem savas nozares pārstāvjiem, šogad turpinot atbalstīt ne tikai Aldaris LBL, bet arī kļūstot par Latvijas vīriešu basketbola izlases ģenerālsponsoru. Līdz ar to līga maina savu nosaukumu, un 2015./2016. gada sezonā tiks saukta par Olybet basketbola līgu. Savā 8. pastāvēšanas sezonā līga ir paplašinājusies ne tikai komandu skaita ziņā, bet palielinājies arī norises vietu skaits. Jaunajā sezonā Olybet Basketbola līgā startēs 69 komandas, kuras tika sadalītas 4 divīzijās.

Izaicinājuma kausā šogad startēs 17 komandas, kas aizvadīs apļa turnīru. No 1.- 6. vietai komandas tiek ceturtdaļfinālā, bet no 7.-10. vietai pārspēlē spēles divu spēļu summā un noskaidro attiecīgi pēdējās divas ceturtdaļfināla vietas.

Vervo.lv komanda šo sezonu ir iesākusi ļoti pārliecinoši. Pārbaudes spēlē, kas notika 25. septembrī uzvarējām citu Izaicinājuma kausa komandu Spirella ar 40 punktu pārsvaru, bet jau 27. septembrī atklājām sezonu pret komandu Primum, kas norisinājās Rīgas 90. vidusskolā.

Spēles sākums, kā jau ierasti sezonas iesākumā bija saraustīts. Abas komandas rādīja bālu sniegumu uzbrukumā un pēc pirmajām 5 minūtēm Vervo.lv komanda atradās vadībā ar 7:4. Otrajās piecās minūtēs pirmajā ceturtdaļā komanda jau sāka ieskrieties un pēc sirēnas jau 17:11 Vervo.lv komandas labā.

2/4 iesākās diezgan raitā solī, Matīss Caune realizēja 3 trīspunktu metienus pēc kārtas un veiksmīga Matīsa Čaupjonoka spēle palīdzēja Vervo.lv tikt pie 13 punktu pārsvara. Līdz puslaika beigām arī pārējās komandas pienesums lika rezultātam izskatīties apmierinošam. Rezultāts 44:28 pēc 20 nospēlētām minūtēm Vervo.lv labā.

Pēc puslaika mūsu komanda nepadevās un turpināja plosīt Primum komandas aizsardzību, tika veikts 18:0 izrāviens un jau +30 uz tablo, taču pretinieki tik viegli nepadevās un pirms pēdējām 10 minūtēm jau vairs tikai +16 punkti Vervo.lv labā.

Pēdējā ceturtdaļā atlika tikai nokārtot formalitātes, Vervo komanda atkal veica izrāvienu ar +28 punktiem pēdējās 5minūtes. Primum komanda tomēr mēģināja lauzt spēles gaitu, bet Vervo.lv uzvarēja pēdējo ceturtdaļu ar 23:19 un visā spēlē guva pārliecinošu uzvaru ar 87:67.

Komandas labā ar 28 punktiem un 6 atlecošajām bumbām izcēlās Matīss Caune, 15 punktus pievienoja Matīss Čaupjonoks un 12 punktus pievienoja Rihards Lācis, kuram arī lielākais lietderības koeficients komandā +24! Malači mūsu puiši!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.