Vervo jaunumi

Latvijas Drifta sezonas noslēgums

Latvijas Drifta sezonas noslēgums

Jau šo sestdien, 3.oktobrī Biķernieku Sporta kompleksā norisināsies Latvijas Drifta sezonas noslēgums. Šīs sezonas pēdējās sacensībās startēs vairāk kā 70 dalībnieki. Šonedēļ sacensībām jau pieteicies 71 sportists no visām trim Baltijas valstīm - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas. Tātad pēdējās sacensības tiks aizvadītas starptautiskā gaisotnē.

 Pavisam interesanti ir tas, ka ProAm klasēs par uzvaru cīnīsies vairāki sportisti, kuri pēdējos gados driftā nav startējuši. Viens no dalībniekiem būs Ralfs Sirmacis, kas tikko kļuva par Eiropas Rallija junioru klases vicečempionu. Tāpat dalībnieku sarakstā var atrast Kasparu Mamonu un Valdi Kikustu, kuri pēdējos gadus pavadījuši drifta tiesnešu krēslos.

Latvijas PRO Drifta čempionāta sezonas uzvarētājs jau ir zināms, tas ir Ingus Jēkabsons, kurš ar pārliecinošu punktu pārsvaru apsteidz SIA VERVO atbalstīto sportistu Ēriku Ulasu, kurš šobrīd ierindojas 2.vietā sezonas kopvērtējumā.

Ērikam šobrīd ir 2.vieta, bet tas neļauj atslābināties pirms pēdējām sacensībām sezonā. Jo pēc veiksmīgi aizvadītām iepriekšējām sacensībām, Ērikam ir vēlme sezonu noslēgt uz pjedestāla ar godalgotu vietu.

Kā Ēriks Ulass pats atzīst, tad sezona tomēr būs izdevusies, lai gan pašā sezonas vidū likās, ka šī būs neveiksmīga drifta sezona, bet tomēr otrā vieta kopvērtējumā ir ļoti labs rezultāts.

Noslēdzošās šīs sezonas sacensības Biķerniekos sāksies jau piektdien, 2.oktobrī ar treniņiem gandrīz visas dienas garumā. Savukārt sacensību dienā, 3. oktobrī oficiāli sacensības tiks atklātas pl.13:30 ar dalībnieku parādi Biķernieku trasē.

Sacensību pauzēs tiks aizvadītas dažādas aktivitātes mehāniķiem ar riepu maiņas konkursu un mehāniķu skrējienu. Tāpat arī skatītājiem un braucējiem par godu būs Uguns šovs un salūts.

SIA VERVO aicina visus atbalstītājus aktīvi pavadīt oktobra pirmo sestdienu sportiskā gaisotnē Biķernieku trasē, lai izbaudītu vēl pēdējos skaistos sānslīdes braucienus šajā sezonā.

Sestdiena: 3.10.2015

9:40- 11:30 STREET Kvalifikācija
11:40- 13:30 PROAM Kvalifikācija
13:30 Atklāšanas parāde
14:00 PRO Kvalifikācija
15:00- 15:40 PRO Tandēmu braucieni
15:50- 17:30 STREET Tandēmu braucieni
17:40- 19:30 PROAM Tandēmu braucieni
19:30 Uguns Šovs
20:00 Apbalvošana

Avots: http://vervo.lv/lv/kompanija/sponsoresana

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.