SIA Vervo piedalās izstādē Transport & logistic 2015

No 5. līdz 8.maijam Vācijas pilsētā Minhenē notika 15. starptautiskā izstāde “Transport & logistic”, kurā piedalījās vairāk 2000 dalībnieki no 62 pasaules valstīm. Izstāde notiek katru otro gadu un pulcē lielākos kravu pārvadātājus, transporta un loģistikas nozares uzņēmumus.

 Izstādi apmeklēja arī SIA Vervo direktors Māris Dreimanis un loģistikas departamenta vadītāja Vita Suharevska. Trīs dienu laikā notika vairāk kā 30 tikšanās ar pastāvīgajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem no visas pasaules. Tāpat arī tika apskatītas jaunākās inovācijas multimodālā transporta un IT loģistikas jomās. SIA Vervo pārstāvji paviesojās arī Latvijas transporta un loģistikas stendā, kurā aprunājās ar Ventspils, Rīgas un Liepājas ostu pārstāvjiem.

Šāda veida izstādes ir ļoti noderīgas, lai klātienē satiktu partnerus no citām valstīm, ar kuriem ikdienā saziņa notiek tikai ar e-pasta vai telefona starpniecību, kā arī lai dibinātu jaunus kontaktus, ar kuru palīdzību varēsim sniegt saviem klientiem vēl labāku servisu un plašāku pakalpojumu un maršrutu klāstu. Noteikti nākamgad arī viesosimies šajā izstādē, kā arī iesakām to darīt arī citiem Latvijas transporta un loģistikas uzņēmumiem!

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.