Vervo jaunumi

SIA Vervo kļūst par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru

Mūsu uzņēmums ir spēris kārtējo soli attīstības virzienā.

SIA Vervo ir pilna servisa loģistikas uzņēmums ar lielu pieredzi transporta jomā - mēs piedāvājam starptautiskos kravu pārvadājumus, dažādus transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus. Aktīvi piedalāmies loģistikas nozares attīstībā un pilnveidošanā, līdz ar to mums ir svarīgi eksporta un importa tirgi. Strādājam ar uzņēmumiem, kas eksportē un importē preces,  ar vairumtirgotājiem, mazumtirgotājiem, ražotājiem. Mūsu klienti ir dažādu sfēru uzņēmumi gan Latvijā, gan ārpus tās. Aktīvi meklējam jaunus klientus un sadarbības partnerus.

Izpētot Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrības darbību sapratām, ka tas būtu ļoti noderīgi mums, iegūstot jaunus sakarus. Tāpat arī mums ir ko sniegt pārējiem LTRK biedriem. LTRK ir apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kura apvieno 1 270 uzņēmumus, 59 nozaru asociācijas, 6 pilsētu uzņēmēju klubus un 14 citas uzņēmēju apvienības. Tāpēc esam kļuvuši par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru.

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.