Vervo SIA kolektīva Lielā Talka 2015

Sestdien, 25.aprīlī Lielajā Talkas dienā SIA Vervo kolektīva uzņēmīgākie kolēģi sakopa Ziepniekkalna apkārtni, kas ir netālu no mūsu ofisa ēkas. Pievienojāmies šīs apkārtnes Lielās Talkas organizētājiem Valsts ieņēmuma dienestam.

 Satikāmies plkst 10 pie Ziepniekkalna kapiem no Graudu ielas puses, bruņojušies ar grābekļiem un maisiem. Darbi veicās labi, jo bija patīkami laika apstākļi un jautri kolēģi. Sakopām teritoriju pie Otrā pasaules kara nacistiskā terora upuru brāļu kapiem. Līdzi bija arī kolēģu bērni, kas rosīgi darbojās ar saviem grābeklīšiem. Sagrābām vecās lapas un zarus gan kapu teritorijā, gan tās apkārtnē. Darbus beidzot saņēmām balvā roku krēmu, lai mīkstinātu savas sastrādātās rokas.

Prieks par padarīto darbu, kā arī vienu sakoptu vietu vairāk mūsu mīļajā Latvijā. Nemēslosim paši un neļausim darīt to citiem, tad mums būs visskaistākā un sakoptākā valsts!

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.