SIA Vervo piedalās projektā “Dabai labi – labi jums!”

SIA Vervo piedalās projektā “Dabai labi – labi jums!”, kuru jau ceturto gadu pēc kārtas organizē mūsu sadarbības partneris un klients SIA „Officeday Latvia” sadarbībā ar AS „Latvijas Zaļais punkts”.

 Esam ieguvuši spainīti, kuru piepildīsim ar izlietotajām baterijām. Akcija norisināsies līdz 30. novembrim, ceram piepildīt vairākus spainīšus, tā saudzējot dabu un uzlabojot vidi mums apkārt.

Ja dodaties ciemos pie mums uz ofisu, tad droši varat paņemt līdzi izlietotās baterijas un izmest mūsu spainītī, kurš atrodas pie ieejas birojā!

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.