Nozares jaunumi

Uzbekistānas uzņēmēji interesējas par Liepājas ostu

Liepājas SEZ pārstāvji delegāciju iepazīstināja ar Speciālās ekonomiskās zonas iespējām un pieejamo noliktavu saimniecību.

Latvijas vizītes ietvaros Liepāju apmeklēja uzņēmēju delegācija no Uzbekistānas. Tajā galvenokārt bija pārstāvēti lauksaimniecības nozares mazie un vidējie uzņēmēji, kā arī lauksaimnieku apvienību vadītāji.

"Viņus interesēja Uzbekistānas lauksaimniecības preču transportēšanas iespējas caur Liepājas ostu," pastāstīja Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas valdes priekšsēdētāja palīgs Guntis Beļskis. Liepājas SEZ pārstāvji delegāciju iepazīstināja ar Speciālās ekonomiskās zonas iespējām, pieejamo noliktavu saimniecību, kā arī viesiem izrādīja pilsētu.

Uzbeki uz Latviju gatavi piegādāt augļus un kokvilnu, bet Latvijas uzņēmēju piedāvājums ir krietni plašāks: organiskās mēslošanas līdzekļi, zivju, gaļas un piena pārstrādes produkcija, maize, tējas, pupiņas, rieksti, dārzeņi, kā arī dzīvie lopi, kravas pārvadājumi un loģistika.

Kontaktbiržas ietvaros Latvijas uzņēmēji saņēmuši ielūgumu 29. un 30. oktobrī piedalīties Centrālāzijas uzņēmējdarbības forumā Almati, kas varot pavērt durvis uz gandrīz 60 miljonu iedzīvotāju lielu reģionu.

Avots: www.liepajniekiem.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.