Nozares jaunumi

Arī šogad ražas novākšanas laikā zemnieku kravas transports bez ierobežojumiem varēs doties uz Rīgas ostu

No 18. augusta līdz 15. septembrim kravas transports pa Akmens tiltu, 11. novembra krastmalu un Eksporta ielu varēs pārvietoties visu diennakti.Lai nodrošinātu graudaugu un rapšu ražas nogādāšanu Rīgas ostā, arī šogad – no 18. augusta - ražas novākšanas laikā lauksaimnieku kravas transportam tiks atcelti ierobežojumi pārvietoties pa Akmens tiltu, 11. novembra krastmalu un Eksporta ielu.

Ar šādu lūgumu pie Rīgas domes vērsušies Zemnieku saeimas pārstāvji, norādot, ka iepriekšējo divu gadu sadarbība bijusi veiksmīga un arī šogad lauksaimniekiem ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk novākto ražu nogādāt uz kravas transporta kuģiem Rīgas ostā.

„Iepriekšējo gadu pilsētas sadarbība ar lauksaimniekiem attaisnojās - ierobežojumu atcelšana palīdzēja zemniekiem savas kravas operatīvāk nogādāt ostā, un tas pārāk neapgrūtināja arī transporta kustību pilsētā. Tāpēc arī šogad lauksaimniekiem palīdzēsim,” saka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.
Parasti kravas transportam liegts pārvietoties pa pilsētas centru intensīvās satiksmes stundās - darba dienu rītos no plkst. 7.00 līdz 10.00 un vakaros no plkst. 16.00 līdz 19.00. Ņemot vērā lauksaimnieku lūgumu, no 18. augusta līdz 15. septembrim kravas transports pa Akmens tiltu, 11. novembra krastmalu un Eksporta ielu varēs pārvietoties visu diennakti.

Avots: www.riga.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv