Nozares jaunumi

Latvija gatava piedāvāt Turcijas autopārvadātājiem alternatīvu kravu koridoru uz Ziemeļeiropu

Gan Latvija, gan Turcija ir vienisprātis par nepieciešamību aktīvāk liberalizēt Eiropas autopārvadājumu nozariStarptautiskā Transporta foruma (ITF) ikgadējā ministru samita ietvaros satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V), tiekoties ar jauno Turcijas Transporta, jūrlietu un komunikāciju ministru Lufi Elvanu, piedāvājis Turcijas autopārvadātājiem organizēt alternatīvu kravu koridoru uz Ziemeļeiropu.

Turcijas uzņēmējiem īpaši pievilcīgi būtu jūras un dzelzceļa kontreileru pārvadājumi, turklāt gan Latvija, gan Turcija ir vienisprātis par nepieciešamību aktīvāk liberalizēt Eiropas autopārvadājumu nozari.

Abu valstu satiksmes ministri vienojušies tuvākajā laikā organizēt Latvijas-Turcijas kopējās komisijas par starptautisko autopārvadājumu jautājumiem sanāksmi.

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.