Nozares jaunumi

Latvijas ostu kravu apgrozījums pirmajos četros mēnešos palielinājies par 8,3%

Vislielāko apgrozījumu ar 12,7 miljoniem tonnu Latvijas ostās sasniedza beramkravas.Šī gada pirmajos četros mēnešos, salīdzinot ar 2013.gada analoģisku periodu, Latvijas ostu kravu apgrozījums palielinājies par 8,3% līdz 27,34 miljoniem tonnu, informēja Satiksmes ministrijas Tranzīta politikas departamentā.

2013.gada janvārī-aprīlī Latvijas ostu kravu apgrozījums bija 25,2 miljoni tonnu.

Gada pirmajos četros mēnešos Rīgas ostā pārkrauti 13,4 miljoni tonnu, un tas ir par 21% vairāk nekā pērn analoģiskā laika periodā. Ventspilī gada pirmajos četros mēnešos pārkrauti 11,45 miljoni tonnu, kas ir par 3,9% mazāk nekā 2013.gada janvārī-aprīlī, bet Liepājā pārkrauta 1,87 miljoni tonnu, un tas ir par 7,2% vairāk nekā pērn.

Vislielāko apgrozījumu ar 12,7 miljoniem tonnu Latvijas ostās sasniedza beramkravas, ar 10,7 miljoniem tonnu seko lejamkravas, bet ģenerālkravu apgrozījums bija 3,96 miljoni tonnu.

Vismazākais kravu apjoma kāpums fiksēts ģenerālkravu segmentā - pieaugums par 0,4%, beramkravu segmentā - pieaugums par 8,8%, savukārt lejamkravu segmentā - pieaugums par 11%.

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.