Autopārvadātāji jau tagad jūt kravu samazinājumu Krievijas virzienā

Patlaban Latvijas autopārvadātāji īpaši jūt kravu samazinājumu no Latvijas uz KrievijuPatlaban Latvijas autopārvadātāji īpaši jūt kravu samazinājumu no Latvijas uz Krieviju, biznesa portālam "Nozare.lv" norāda asociācijas "Latvijas auto" prezidents Valdis Trēziņš.

Tie pārvadātāji, kuri, strādājot ar Latvijas firmām, fiksējuši, ka eksports uz Krieviju samazinās saistībā ar tādiem produktiem kā zivis, gaļa, piens. Trēziņš norāda, ka tas gan acīmredzot vairāk ir saistīts ar Krievijas rubļa stabilitāti.

Asociācijas vadītājs uzsver, ka jau tagad kopumā pārvadājumos aktivitātes ir mazākas un arī pārvadājumu cenas ir mazākas.

Kā ziņots, situāciju Ukrainā patlaban ir būtiskākais risks Latvijas ekonomikas izaugsmei, teikts vakar valdībā izskatītajā Ekonomikas ministrijas progresa ziņojumā "Par Latvijas nacionālās reformu programmas "Eiropa 2020" stratēģijas kontekstā īstenošanu".

Lai nodrošinātu stabilu izaugsmi, investīciju loma kļūs arvien svarīgāka, akcentēts ziņojumā. Vēl jo vairāk to apstiprina rūpniecības apakšnozarēs vērojamās augstās vai pat maksimālās jaudu noslodzes, kas liecina par nepieciešamību investēt.

Avots: www.nozare.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.