Nozares jaunumi

Sāk atcelt kravas autotransporta sezonālos ierobežojumus

LVC cenšas nodrošināt alternatīvus maršrutusIestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem, pakāpeniski sāk atcelt uz pavasara šķīdoņa laiku ieviestos pagaidu satiksmes ierobežojumus (lielākoties transporta līdzekļu. pilnās masas limits 10 t) kravas autotransportam lauku autoceļos.

Šobrīd šie satiksmes ierobežojumi jau ir atcelti gandrīz visā Kurzemē un dažviet arī citos reģionos, tostarp: Daugavpils, Rēzeknes, Cēsu un Aizkraukles apkaimēs.

Paredzams, ka šis process var turpināties līdz aprīļa beigām, savlaicīgi ieplānojot arī bojāto grants ceļu līdzināšanu.

Tomēr izvērtējot ceļu faktisko stāvokli, uz dažiem no tiem kravu pārvadājumu ierobežojumu laiks var tikt pagarināts, vai noteikts pastāvīgi.

Respektējot autopārvadātāju intereses, šajos gadījumos LVC cenšas nodrošināt alternatīvus maršrutus. Aicinām autopārvadātājus rēķināties ar šiem ierobežojumiem un sekot līdzi aktuālajām izmaiņām.

Avots: www.focus.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv