Nozares jaunumi

Autopārvadātājus nemieri Ukrainā nekavē

Latvijas autopārvadātājiPagaidām Latvijas autopārvadātājus nemieri Ukrainā nekavē veikt kravu pārvadājumus, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja asociācijas «Latvijas auto» prezidents Valdis Trēziņš.

Viņš no pārvadātājiem nav saņēmis informāciju, ka Kijevas apkārtnē vai citos reģionos būtu bijušas kādas problēmas, līdz ar to kravu autopārvadājumus politiskā situācija valstī pagaidām neietekmē.

Vienlaikus Trēziņš atzina, ka Latvijas pārvadātāju plūsma caur Ukraina esot salīdzinoši neliela, un kopumā uz šo valsti mēnesī tiek veikti 100 līdz 200 pārvadājumi.

Kā ziņots, vardarbīgas sadursmes Ukrainā nerimstas jau kopš 19.janvāra, un tās skārušas gan Kijevu, gan citus Ukrainas reģionus. Protesti turpina izplatīties tālāk uz valsts austrumiem.

Avots: financenet.tvnet.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv