Nozares jaunumi

Jelgavā kravas auto šoferiem mācīs drošu braukšanu

Kravas automašīnasJelgava – vienīgā vieta Latvijā, kur kravas auto šoferiem mācīs drošu braukšanu

SIA «Droša braukšanas skola» sadarbībā ar autobusu ražotni «Amo Plant» izveidojusi filiāli Jelgavā. «Tā kā «Amo Plant» ir ļoti laba tehniskā bāze un poligons, kas ir piemērots autobusu un kravas automašīnu testēšanai, visdrīzāk specializēsimies tieši uz C, D kategoriju un 95. profesionālā koda apmācību,» norāda «Drošas braukšanas skolas» valdes loceklis Edmunds Ozolnieks. Viņš uzsver, ka līdz šim Latvijā tā īsti netika mācīta droša braukšana tieši ar kravas mašīnām un autobusiem, jo nebija tam piemērotu vietu.

«Amo Plant» Mācību centra vadītājs Pēteris Rajeckis stāsta, ka arī uzņēmums būs ieguvējs, jo pirmām kārtām šajā filiālē tiks apmācīti uzņēmuma klientu autobusu šoferi – gan no Latvijas, gan no ārzemēm. «Autovadītājs – tas ir ļoti atbildīgs darbs, tāpēc ir ļoti būtiski iemācīt vadītājam drošas braukšanas elementus: kā braukt uz ledus, kā braukt pa slapju ceļu, kā taupīt resursus, kā saudzēt transporta līdzekli,» stāsta P.Rajeckis.

Jelgavas filiālē «Drošas braukšanas skolas» speciālisti apmācīs A, B, C, D, E kategoriju transportlīdzekļu vadītājus, vadīs profesionālu autovadītāju kvalifikācijas paaugstināšanas kursus atbilstoši 95. koda prasībām, kā arī organizēs drošas un ekonomiskas braukšanas apmācības. «Tā kā uzņēmumam «Amo Plant» ir ļoti laba tehniskā bāze, ar ko tas ir gatavs dalīties, vairāk specializēsimies tieši uz kravas automašīnu un autobusu šoferu apmācībām,» norāda E.Ozolnieks. Jāpiebilst, ka «Amo Plant» poligonā iespējams sagatavot smago automašīnu un autobusu vadītājus ar līdz pat 10 tonnu smagiem transportlīdzekļiem.

Jaunā filiāle darbu sāks, tiklīdz no CSDD būs saņemta licence, un pirmo grupu plānots nokomplektēt no «Amo Plant» darbiniekiem, kam nepieciešams paaugstināt kvalifikāciju. Plašākai auditorijai Drošas braukšanas skolas pakalpojumi varētu būt pieejami no februāra otrās puses. Papildu informāciju interesenti var saņemt, zvanot pa tālruni 67450430.

Avots: www.jelgavasvestnesis.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv