AviotransportsLai apspriestu reģionālās lidostas projektu, Daugavpilī bija ieradušies Krievijas pārstāvji –Krievijas – Baltkrievijas pastāvīgā biroja izpilddirektors Dmitrijs Kokoulins un „Magnus Union” investīciju direktors Sergejs Čerenkovs.

Tikšanās laikā ar domes priekšsēdētāju Jāni Lāčplēsi viņi apsprieda ieceres perspektīvas, piemēram, Krievijas pārstāvji interesējās, vai pašvaldība ir gatava uzņemties ceļu infrastruktūras un komunikāciju izveidi. Īpašu potenciālo investoru interesi izraisa kravu pārvadājumi, kā arī iespēja apkalpot privātās lidmašīnas.

Jānis Lāčplēsis uzsvēra, ka lidostas projekts joprojām ir pašvaldības prioritāte, jo tas var kļūt par spēcīgu impulsu visa reģiona attīstībā. Agrāk par lidostu interesējās spāņu investori, bet viņiem patraucēja krīze.

Avots: www.latgaleslaiks.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.