Nozares jaunumi

Berlīnes lielveikali saņem kokaīna kravu

Loģistikas kļūdaLoģistikas kļūda - Berlīnes lielveikali banānu vietā saņem kokaīna kravu

Berlīnes varas iestādēm visai kuriozā un neplānotā veidā izdevies veikt pēdējos 15 gados apjomīgāko narkotiku konfiskāciju pilsētā. Visticamāk, narkokurjeru "loģistikas kļūdas" dēļ piecos Berlīnes lielveikalos banānu vietā kastēs atrasti aptuveni 140 kilogrami kokaīna, ziņo The Guardian.

Veikala darbinieki nelegālo kravu atklājuši, kad kastes atvērtas, lai banānus izvietotu pārdošanai veikala plauktos, un izsaukuši policiju. Policija uzskata, ka narkokurjeri pieļāvuši "loģistikas kļūdu".

"Mēs bijām ļoti pārsteigti," medijiem neslēpa policijas darbinieks Olafs Šrems, kurš vada Berlīnes policijas Narkotiku apkarošanas nodaļu un atzīst, ka konkrētais atklājums ir veiksmīga sagadīšanās, nevis policijas darba rezultāts. "Pašlaik arī nezinām, tieši kurā piegādes posmā narkokurjeri pieļāvuši kļūdu," viņš papildina.

Policija cenšas noskaidrot, uz kurieni no Kolumbijas nākušo 140 kilogramus smago narkotiku kravu, kuras tirgus vērtība ir aptuveni seši miljoni eiro, bija ieplānots sūtīt. Pēc izmeklēšanas varas iestādes dārgo nelegālo kravu iznīcinās.

Avots: www.diena.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv