Nozares jaunumi

Lidostā „Rīga” sasniegts jauns apkalpoto kravu rekords

Avio kravu pārvadājumiStarptautiskā lidosta „Rīga” 2013. gada oktobrī sasniegusi jaunu rekordu apkalpoto kravu jomā – 7809 tonnas, kas ir par 215% vairāk nekā pērn oktobrī un par 290 tonnām vairāk nekā 2012. gada aprīlī, kad pirmo reizi lidostas vēsturē tika sasniegts nepieredzēts apkalpoto kravu apjoms – 7519 tonnas. Jāpiebilst, ka liela daļa lidostā apkalpoto kravu (~70%) ir kravas starptautisko spēku apgādei Afganistānā, kas apliecina Latvijas kā uzticama NATO sadarbības partnera nozīmīgo lomu.

Aldis Mūrnieks, lidostas „Rīga” valdes priekšsēdētājs: „Mēs esam gandarīti, ka spējam kvalitatīvi nodrošināt kravu plūsmu lidostā „Rīga”, kas savukārt dod iespēju prezentēt mūs starptautiskajā tirgū kā pievilcīgu kravu pakalpojumu sniedzēju.”

2013. gada desmit mēnešos apkalpoto kravu apjoms ir 46 995 tonnas, kas ir par 69,6% vairāk salīdzinājumā ar pagājušā gada tādu pašu laika periodu, savukārt apkalpoto pasažieru skaits – 4 134 781, kas ir par 0,5% vairāk nekā pagājušā gada desmit mēnešos, kad tika apkalpoti 4 114 713 pasažieri.

Starptautiskā lidosta „Rīga” ir vadošā lidosta Baltijas valstīs. No lidostas „Rīga” ziemas sezonā iespējams doties uz 70 tiešajiem galamērķiem, ko nodrošina šādas aviokompānijas: airBaltic, Ryanair, WizzAir, Aeroflot, Lufthansa, Norwegian, Finnair, Uzbekistan Airways, LOT, Utair, Transaero, Belavia, Turkish Airlines, Austrian Airlines Group, Turkmenistan Airlines, Polet Airlines, Corendon, SmartLynx, Metrojet.

Avots: www.riga-airport.com

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.