Nozares jaunumi

Baltijas jūras austrumu krasta ostu konkurencē Rīga ieņem 5.vietu

Osta
Osta
Baltijas jūras austrumu krasta ostu konkurencē šī gada pirmo astoņu mēnešu periodā joprojām pirmo vietu ieņem Primorska ar 50,7 miljoniem tonnu kravu, savukārt no Latvijas ostām piektajā vietā iekļuvusi Rīgas osta ar 24,75 miljonu tonnu kravu apgrozījumu.

Kā liecina ostu statistika, otro vietu ar 38,4 miljoniem tonnu ieņem Sanktpēterburgas osta, trešo - strauji augošā Krievijas osta Ustjlugā ar 28,3 miljoniem tonnu, bet ceturto - Klaipēda un Būtiņģes terminālis ar 28,07 miljoniem tonnu. Aiz Rīgas seko Ventspils ar 21,8 miljoniem tonnu un Tallina ar 20,19 miljonu tonnu kravu apgrozījumu.

Kā ziņots, šā gada pirmajos astoņos mēnešos, salīdzinot ar attiecīgo laika posmu pērn, Latvijas ostu kravu apgrozījums palielinājies par 13,9%, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomē. Ja 2011.gada pirmajos astoņos mēnešos Latvijas ostu kravu apgrozījums bija 45,76 miljoni tonnu, šogad tie ir 52,15 miljoni tonnu.

Avots: www.tvnet.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.