Nozares jaunumi

VID noķer uzņēmumu, kurš vedis cigarešu kravu

Cigarešu kravaVID noķer uzņēmumu, kas fasādes paneļos vedis liela apjoma cigarešu kravu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas kriminālpārvaldes amatpersonas, pārbaudot saņemto riska informāciju, 20.septembrī veica kāda uzņēmuma kravas sūtījuma uz Lielbritāniju pārbaudi. Pārbaudes laikā tika atklāts, ka fasādes paneļos rūpīgi noslēptas 278 200 kontrabandas cigaretes «Jin Ling» ar Krievijas akcīzes nodokļa markām.

Veicot operatīvās darbības pasākumus, tika noskaidrota noliktavu teritorija un vieta, kurā VID Muitas kriminālpārvaldes darbinieki atrada vēl 270 800 fasādes paneļos noslēptu «Jin Ling» markas kontrabandas cigarešu ar Krievijas akcīzes markām. VID Muitas kriminālpārvaldes speciālistu rīcībā esošā informācija liecina, ka līdzīgas kravas uz Lielbritāniju minētais uzņēmums ir nosūtījis jau iepriekš.

Par minētajiem pārkāpumiem tika ierosināts kriminālprocess. Par aizdomās turēto atzīta viena persona, 1984.gadā dzimis Latvijas Republikas pilsonis, kuram piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Izņemtās 549 000 cigaretes nodotas atbildīgā glabāšanā Nodrošinājuma valsts aģentūrai. Kriminālprocess atrodas izmeklēšanas stadijā un plašāka informācija izmeklēšanas interesēs šobrīd netiek sniegta.

Ja iedzīvotāju rīcībā ir informācija par iespējamiem kontrabandas gadījumiem, VID aicina iedzīvotājus ziņot, zvanot uz diennakts bezmaksas uzticības tālruni 80009070, izvēloties tēmu «Kontrabanda». Iedzīvotāji tiks savienoti ar VID muitas iestāžu Nacionālo kontaktpunktu, kur 24 stundas diennaktī VID darbinieks uzklausa iedzīvotāju sniegto informāciju latviešu, krievu vai angļu valodā. Informācijas sniedzējam ir tiesības saglabāt anonimitāti.

Avots: www.apollo.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.