Nozares jaunumi

Kravas auto varēs reģistrēt tikai ar atbilstošiem motoriem

Kravas autoJaunus kravas auto varēs reģistrēt tikai ar «euro6» atbilstošiem motoriem

Vairāk nekā 83% kravu pārvadātāju ir informēti par «euro6» klases motoru priekšrocībām, kas atbilst Eiropas Savienības apkārtējās vides prasībām un kas paredz apmēram četras reizes mazāku slāpekļa oksīdu un cieto daļiņu izmešu apjomu salīdzinājumā ar «euro5», liecina «Norstat Latvia» pētījums.

No 1.janvāra stāsies spēkā jauni emisijas standarti, un saskaņā ar Eiropas Savienības regulu jaunus kravas transportlīdzekļus varēs reģistrēt tikai ar motoriem, kas atbilst «euro6» apkārtējās vides prasībām.

Pētījumā tika aptaujāti 200 kravu pārvadāšanas uzņēmumu vadītāji, no kuriem 37% norāda, ka «euro6» nozīmīgākā priekšrocība ir iespēja lētāk izmantot maksas ceļus, savukārt 30% uzņēmēju kā priekšrocību norādījuši vienkāršāku ETMK atļaujas saņemšanu (atļauja veikt neierobežotu skaitu starptautisko kravas pārvadājumu starp dalībvalstu teritorijām vai tranzītā).

Lai ievērotu maksimāli pieļaujamo izmešu apjoma līmeni, kravas transportlīdzekļu ražotāji ir sagatavojušies un izstrādājuši atbilstošus motorus, skaidro uzņēmumā «Scania Latvia». Emisiju kontrolei «euro6» motoros tiek izmantotas divas tehnoloģijas - gāzu recirkulācijas (EGR) un selektīvā katalītiskā reducēšanas (SCR).

«Scania Latvia» vadītājs Aigars Pušinskis norāda, ka jaunie «euro6» standarti «nenoliedzami ir izaicinājums gan ražotājiem, gan kravas automašīnu īpašniekiem, reizē sniedzot arī vairākas priekšrocības».

Avots: www.apollo.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv