Nozares jaunumi

Sarūk Krievijas kravu plūsmas caur Baltijas ostām

Baltijas valstu ostasSaskaņā ar Krievijas ostu attīstības plānu, 2030. gadā tikai 5% no Krievijas tirdzniecības apjomiem tiks sūtīti caur Baltijas valstu ostām, raksta Aripaev. Tādējādi kravu apjoms no un uz Krieviju, kuras tiks sūtītas caur Igauniju, līdz 2030. gadam tiks samazināts līdz pieciem miljoniem tonnu.

Tiesa gan, Tallinas ostas komercdirektos Eriks Ringmā sacījis, ka, lai arī Krievijas plāni ietekmēs Tallinas ostu, tomēr šis plāns vien nevar piespiest kravu īpašniekus mainīt ostas.

Savukārt bijušais Igaunijas dzelzceļa vadītājs un pašreizējais Latvijas Dzelceļa galvenais inženieris Kaido Simermans uzsvēris, ka Krievijai šajā ziņā svarīgi ir arī politiski motīvi, lai samazinātu pārvadāto kravu apjomu caur Baltijas valstīm.

Avots: www.db.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv