Starptautiskais loģistikas kopuzņēmums taps bez Latvijas Dzelzceļa

Dzelzceļš
Dzelzceļš
Latvijas Dzelzceļš (LDz) netiks aicināts pievienoties starptautiska loģistikas uzņēmuma izveidē, jo tam tiks aicināti tikai uzņēmumi, kas ir no Muitas ūnijas valstīm (Krievija, Kazahstāna, Baltkrievija), vēsta laikraksts Bizness un Baltija.

Muitas ūnijā starp valstīm ir izlīdzināti tarifi, darbojas vienoti standarti un šo valstu starpā izveidota starpvalstu tarifikācijas pārvaldes, skaidrojumu par Muitas ūnijas valstu uzņēmumu priekšrocībām, salīdzinot ar Latvijas uzņēmumu LDz, sniedz Krievijas nacionālā dzelzceļa pārvadātāja RDZ prezidents Vladimirs Jakuņins.

Kaut arī Latvija nav saņēmusi detalizētu piedāvājumu par iesaistīšanos kopuzņēmumā, Latvijas dzelzceļš joprojām ir gatavs apspriest sadarbību, ziņo LDz valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.

Avots: www.db.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.