Nozares jaunumi

Latvija sāk pieredzes apmaiņu ar Afganistānu transporta nozarē

TransportsOtrdien, 16.oktobrī satiksmes ministrs A.Ronis tikās ar Afganistānas Islāma Republikas Transporta un civilās aviācijas ministrijas pārstāvjiem, uzsākot pieredzes apmaiņu ar Afganistānu transporta nozarē.

Papildinot līdzšinējo sadarbību ar Afganistānu kravu pārvadājumu jomā, Latvija uzsākusi sadarbību ar Afganistānu pieredzes apmaiņā īpaši gaisa transporta jomā. Satiksmes ministrs A.Ronis tikšanās laikā ar Afganistānas pārstāvjiem norādīja, ka Latvija turpinās atbalstīt Afganistānas stabilizāciju un tieši kompetences stiprināšana transporta nozarē ir būtisks priekšnosacījums šīs valsts ekonomiskajai attīstībai.

„Jo ātrāk Afganistāna pati nodrošinās labāku savas valsts pārvaldību, jo ātrāk Latvijas karavīri atgriezīsies mājās,” uzsver Ronis. Vizītes ietvaros paredzētas tikšanās un tehniskās vizītes VA „Civilās aviācijas aģentūra”, VAS „Latvijas Gaisa satiksme”, VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga””, AS „AirBaltic Corporation”, kā arī citās institūcijās. Plānots, ka vizītes laikā tiks definētas tālākās sadarbības prioritātes pieredzes apmaiņas jomā, kā arī tiks apspriestas iespējas perspektīvā noslēgt divpusējo nolīgumu par gaisa satiksmi starp Latviju un Afganistānu.

Vizīti Latvijā organizē Satiksmes ministrija sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Latvijas vēstniecību Uzbekistānā un VA „Civilās aviācijas aģentūra”. Kā jau informēts, tad kravu pārvadājumi uz Afganistānu caur Latviju tika uzsākti 2009.gadā un līdz šim uz Afganistānu nosūtītas kravas vairāk nekā 57000 TEU apmērā. Sākot ar 2012.gada maijā uzsākti arī kravu pārvadājumi pretējā virzienā – no Afganistānas caur Rīgas lidostu.

Avots: www.sam.gov.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv