Nozares jaunumi

Amerikāņu eksperti atzinīgi novērtē Latvijas transporta infrastruktūru

Transporta infrastruktūraSpriežot pēc ASV ekspertu izteikumiem pēc pagājušās nedēļas vizītes Latvijā, var secināt, ka Latvijas transporta infrastruktūra kopumā tos apmierina, informē Satiksmes ministrijā.

"Līdz ar to gaidīsim tālākus soļus no ASV puses, taču jāņem vērā, ka tie var nesekot tūlīt," uzsver ministrijā. Vienlaikus tiek atzīmēts, ka vizīte Latvijai bija nozīmīga, jo tas liecinot par ASV interesi arī turpmāk izmantot Latvijas transporta infrastruktūru kravu pārvadājumiem ar Afganistānu.

Kā ziņots, pagājušajā nedēļā Latvijā norisinājās ASV ekspertu tehniskā vizīte. Satiksmes ministrija uzsver, ka vizītes laikā nebija plānots pieņemt tūlītējus lēmumus par kravu pārvadājumu tālāku attīstīšanu, taču tika izvērtēts, cik Latvijas transporta infrastruktūra kopumā tam ir piemērota.

Kravu pārvadājumi ar Afganistānu caur Latviju tika sākti 2009.gada februārī, un kopš tā laika uz un no Afganistānas pārvadāts vismaz 81 000 TEU kravu. Šā gada 11.jūnijā Rīgas ostā svinēja 100 000.konteinera nosūtīšanu caur Ziemeļu sadales tīklu (Northern Distribution Network) Afganistānas virzienā.

Aizvadītās nedēļas sākumā Lietuvas mediji ziņoja, ka Afganistānas kravas no Latvijas aizies uz Klaipēdas ostu, vienlaikus Latvijas amatpersonas to neapstiprināja.

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.