Nozares jaunumi

Latvijā dzelzceļa kravu pārvadājumu nozarē varētu ienākt britu "Freightliner"

Kravu pārvadājumiLielbritānijā bāzētā kravu pārvadājumu kompānija "Freightliner" ir izrādījusi interesi veikt konteinerpārvadājumus pa dzelzceļu gan austrumu-rietumu, gan pretējā virzienā, tam izmantojot arī Latvijas ostas, vēsta laikraksts "Dienas Bizness", atsaucoties uz Valsts dzelzceļa administrācijas direktoru Juri Iesalnieku.

Kompānijai ir Eiropas Savienības dzelzceļa operatora licence, taču pieredzes Latvijas sliežu platuma - 1520 mm - jeb platsliežu tirgū tai nav. Ja lēmums būs pozitīvs, tiks dibināts "Freightliner" meitasuzņēmums - līdzīgi kā Polijā un Austrālijā, norādījis Iesalnieks.

Pēc Satiksmes ministrijas rīcībā esošās informācijas, lemt par šādu soli "Freightliner" mudinājuši tās pašreizējie partneri - kravu saņēmēji un nosūtītāji, kas Latviju uzskata par labu potenciālo tranzītvalsti saviem sūtījumiem, laikrakstam norādījusi ministrijas pārstāve Elīna Balgalve.

Savukārt "Freightliner" pārstāve Mērija Klēra O'Boila teikusi, ka "Freightliner Group" ir veiksmīgs un augošs starptautisks bizness, un "mēs pastāvīgi lūkojamies pēc tirgiem, kur varam sniegt pievienoto vērtību".

O'Boila gan nav komentējusi spekulācijas par kompānijas potenciālajiem mērķa tirgiem. "Freightliner" ir otra lielākā kravu pārvadājumu kompānija Lielbritānijā, darbojas arī Polijā, Vācijā un Austrālijā. Kompānija meklējusi iespējas paplašināties arī Tuvajos Austrumos.

Avots: www.staburags.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana

 

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv