Nozares jaunumi

"Stena Line" plāno uzlabot un paplašināt maršrutu Liepāja–Traveminde

Kravu pārvadājumi
Kravu pārvadājumi
Zviedru prāmju operators plāno kāpināt Zviedrijas preču pārvadājumus uz Latviju un NVS, sarunā ar "Dienas Biznesu" norāda viena no pasaules lielākajiem prāmju operatoriem "Stena Line" (SL) izpilddirektors Gunnars Blomdāls.

Olsonu ģimenei piederošās "Stena" grupas uzņēmums Latvijā ir uz ilgu palikšanu, bet vispirms plāno uzlabot un paplašināt šā gada oktobrī oficiāli pārņemtos Scandlines maršrutus Ventspils–Nīneshamna uz Zviedriju un Ventspils–Traveminde, Liepāja–Traveminde uz Vāciju.

Tas, ka nopirkām jau esošu biznesu, ir liela priekšrocība, jo uzreiz nav jāveic lieli iegudījumi, "Dienas Biznesam" stāsta SL vadītājs. Pagaidām gan šis ir jauns tirgus, jo SL līdz šim darbojusies Skandināvijas valstu, Lielbritānijas, Īrijas un Polijas virzienā. Tādēļ sākumā tiks pētīts tirgus un dibināti kontakti.

Jebkurā gadījumā paplašināšanās sāksies ar papildu kravām no Zviedrijas un citām Skandināvijas valstīm, jo tur "mēs pazīstam industriju", skaidro G. Blomdāls. SL met acis gan uz Baltijas valstu tirgu, gan Krieviju, Kazahstānu un citām NVS valstīm. Vispirms gan tiks izmantotas jau esošo maršrutu iespējas, jo prāmju piepildījums nav 100%.

Ceram, ka "Stena Line" piesaistīs Skandināvijas industriālās kravas, norāda Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Kaspars Briškens. "Vienojāmies ar SL, ka liksim kopā spēkus, lai ar vienotu integrētu piedāvājumu vērstos pie Zviedrijas un citu valstu kravu īpašniekiem," stāsta ministrijas pārstāvis. Tikmēr loģistikas un autopārvdājumu biznesā iesaistītie sagaida pakalpojumu kvalitātes kāpumu, biežākus reisus, jaunus maršrutus un tai pašā laikā adekvātas cenas.

Avots: www.liepajniekiem.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana

 

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.