Nozares jaunumi

"LDz Cargo" attīstības stratēģijas galvenā prioritāte ir saglabāt vadošā dzelzceļa kravu pārvadātāja pozīciju Baltijas valstīs

Dzelzceļš
Dzelzceļš
Dzelzceļa pārvadātāja "LDz Cargo" attīstības stratēģijas galvenā prioritāte ir saglabāt vadošā dzelzceļa kravu pārvadātāja pozīciju Baltijas valstīs, kā arī attīstīt konteinerpārvadājumus, SIA "Firmas.lv" un biznesa portāla "Nozare.lv" izdotajā "Latvijas biznesa gada pārskatā 2012" secina uzņēmuma valdes priekšsēdis Guntis Mačs.

Tāpat viņš uzsver, ka uzņēmumam jāturpina atjaunot ritošo sastāvu. Turpmākajos trīs gados vajadzētu iegādāties 400-500 vagonu ik gadu. "LDz Cargo" kravu apjoma rekorda pieaugums pērn sasniegts, pateicoties naftas un akmeņogļu pārvadājumu pieaugumam. Viņš skaidro, ka šogad plānots pārvadāt ap 60-65 miljoniem tonnu.

Vienlaikus jomas pārzinātājs norāda, ka uzņēmums nevarot ietekmēt ārējos faktorus, kas nosaka kravu plūsmas, piemēram, izejvielu cenas pasaules biržās vai politiskos risinājumus un ar tiem saistītos sarežģījumus. Kā ziņots, transporta, loģistikas un pārvadājumu industrijas līderis pērn bija SIA "LDz Cargo" ar 259,38 miljonu latu apgrozījumu, liecina "Latvijas Tālruņa", "Firmas.lv" un aģentūras LETA biznesa portāla "Nozare.lv" veidotais "Latvijas biznesa gada pārskats 2012".

Industrijas "Top 10" otro vietu ieņēmusi AS "airBaltic" ar 202,41 miljona latu apgrozījumu, bet trešo - VAS "Latvijas Dzelzceļš", kuras apgrozījums pērn bijis 147,56 miljoni latu."Latvijas biznesa gada pārskatā" iekļautas veiksmīgāko uzņēmēju un nozaru ekspertu atziņas un prognozes, kā arī padziļināts biznesa vides apskats un detalizēti nozaru uzņēmumu saraksti apgrozījuma secībā - "Top 10" uzņēmumi 17 industrijās, "Top 25-50" uzņēmumi 63 virsnozarēs un visi uzņēmumi 472 nozarēs.

Grāmatas tirāža ir 20 000 eksemplāru, tā tiek izplatīta bez maksas vidējo un lielo uzņēmumu vadītājiem, nozaru līderiem, nozaru asociācijām, valsts iestādēm un citiem. Grāmatā iekļautie nozaru uzņēmumu topi ir pieejami elektroniski "Firmas.lv" un LETA biznesa portāla "Nozare.lv" klientiem.

Avots: www.nozare.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.