Nozares jaunumi

ATD: autopārvadātājiem problēmām ar atļaujām uz Krieviju šogad nevajadzētu rasties

Kravu pārvadājumiTā kā vēl rudenī Latvijas-Krievijas kopējās komisijas sanāksmē pušu pārstāvji vienojās, ka atļauju kvota divpusējiem un tranzīta kravas autopārvadājumiem šim gadam tiek palielināta, autopārvadātājiem problēmām ar atļaujām uz Krieviju šogad nevajadzētu rasties, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Autotransporta direkcijā (ATD).

Direkcijā uzsver, ka arī nākamo gadu laikā, ņemot vērā palielināto atļauju kvotu, tik izteiktam autopārvadātāju atļauju deficītam kā pērn nevajadzētu veidoties. Kā ziņots, oktobrī abas puses vienojās atļauju kvotu divpusējiem un tranzīta kravas autopārvadājumiem šim gadam palielināt vēl par 6000 atļauju.

Sākotnējā kvota šim gadam bija noteikta 56 000 atļauju apjomā, taču puses jau septembrī vienojās to palielināt par 5000 vienību. Tas nozīmē, ka galīgā saskaņotā atļauju kvota 2012.gadam ir 67 000 atļauju. Nolīgums par starptautiskiem autopārvadājumiem starp Latviju un Krieviju ir spēkā jau kopš 1995.gada sākuma.

Avots: www.balticexport.co

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv