Nozares jaunumi

Nākamgad palielināsies atļauju kvota autopārvadājumiem uz Gruziju

Kravu pārvadājumiLatvijas un Gruzijas kopējās komisijas laikā valstu pārstāvji vienojās palielināt atļauju kvotu kravu autopārvadājumiem nākamajam gadam par 50 universālajām atļaujām, ar kurām iespējams veikt pārvadājumus divpusēji vai tranzītā, vai arī uz/no trešajām valstīm, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Autotransporta direkcijā (ATD).

Tirdzniecības apjomi starp Latviju un Gruziju pamazām palielinoties, tāpēc puses vienojušās, ka palielināma arī atļauju kvota.

Līdz ar to 2013.gadā valstis apmainīsies ar 100 atļaujām divpusējiem un tranzīta pārvadājumiem, 50 atļaujām pārvadājumiem uz/no trešajām valstīm un 50 universālajām atļaujām.

Šī ir pirmā Latvijas un Gruzijas kopējā komisija kopš 2005.gada 28.oktobra, kad spēkā stājās nolīgums par starptautiskiem autopārvadājumiem, tāpēc līdztekus puses apmainījās ar detalizētu informāciju par autopārvadājumu organizāciju abās valstīs.

Avots: www.balticexport.com

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv