Nozares jaunumi

Vidējās degvielas cenas pasaulē no 2009.gada 4. līdz 11.februārim

Degviela
Degviela

Piedāvājam Jums ieskatu izmaksām degvielai pasaulē no 2009.gada 4. līdz 11.februārim. Cenas norādītas attiecīgās valsts valūtā 95, 98 benzīnam un dīzeļdegvielai.

 

ValstsValūta95 98 Diesel
AlbaniaALL104.00-105.00
AndorraEUR0.8540.9050.780
AustriaEUR0.9561.0790.964
BelarusEUR0.75-0.60
BelgiumEUR1.2041.2200.989
Bosnia-HerzegovinaBAM1.511.651.69
BulgariaBGL1.701.861.71
CroatiaHRK6.626.806.60
Czech RepublicCZK22.5025.6024.40
DenmarkDKK9.079.368.22
EstoniaEEK12.5013.0013.50
FinlandEUR1.1561.1870.968
FranceEUR1.1851.1501.004
GeorgiaGEL1.301.401.50
GermanyEUR1.1511.2251.031
GreeceEUR0.8641.0620.953
HungaryHUF229.00-243.00
IrelandEUR0.999-0.999
ItalyEUR1.1461.2351.074
KosovoEUR0.85-0.90
LatviaLVL0.5970.6270.637
LithuaniaLTL3.233.373.16
LuxembourgEUR0.9530.9700.817
Macedonia (FYROM)MKD50.5051.5043.00
MontenegroEUR0.8200.8400.810
NetherlandsEUR1.3131.3731.027
NorwayNOK11.2311.5410.93
PolandPLN3.573.833.49
PortugalEUR1.1401.2290.965
RomaniaRON3.243.633.58
RussiaRUB21.4422.3920.55
SerbiaRSD86.50-76.90
SlovakiaEUR0.979-1.080
SloveniaEUR0.9410.9550.948
SpainEUR0.8700.9800.880
SwedenSEK11.4911.8911.64
SwitzerlandCHF1.3571.4021.543
UkraineUAH5.506.455.75
United KingdomGBP0.8920.9601.001
     

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.