Degviela
Degviela

Piedāvājam Jums ieskatu izmaksām degvielai pasaulē no 2009.gada 4. līdz 11.februārim. Cenas norādītas attiecīgās valsts valūtā 95, 98 benzīnam un dīzeļdegvielai.

 

ValstsValūta95 98 Diesel
AlbaniaALL104.00-105.00
AndorraEUR0.8540.9050.780
AustriaEUR0.9561.0790.964
BelarusEUR0.75-0.60
BelgiumEUR1.2041.2200.989
Bosnia-HerzegovinaBAM1.511.651.69
BulgariaBGL1.701.861.71
CroatiaHRK6.626.806.60
Czech RepublicCZK22.5025.6024.40
DenmarkDKK9.079.368.22
EstoniaEEK12.5013.0013.50
FinlandEUR1.1561.1870.968
FranceEUR1.1851.1501.004
GeorgiaGEL1.301.401.50
GermanyEUR1.1511.2251.031
GreeceEUR0.8641.0620.953
HungaryHUF229.00-243.00
IrelandEUR0.999-0.999
ItalyEUR1.1461.2351.074
KosovoEUR0.85-0.90
LatviaLVL0.5970.6270.637
LithuaniaLTL3.233.373.16
LuxembourgEUR0.9530.9700.817
Macedonia (FYROM)MKD50.5051.5043.00
MontenegroEUR0.8200.8400.810
NetherlandsEUR1.3131.3731.027
NorwayNOK11.2311.5410.93
PolandPLN3.573.833.49
PortugalEUR1.1401.2290.965
RomaniaRON3.243.633.58
RussiaRUB21.4422.3920.55
SerbiaRSD86.50-76.90
SlovakiaEUR0.979-1.080
SloveniaEUR0.9410.9550.948
SpainEUR0.8700.9800.880
SwedenSEK11.4911.8911.64
SwitzerlandCHF1.3571.4021.543
UkraineUAH5.506.455.75
United KingdomGBP0.8920.9601.001
     
Image

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.