Degviela
Degviela
Piedāvājam Jums ieskatu izmaksām degvielai pasaulē no 2009.gada 2. līdz 8.martam. Cenas norādītas attiecīgās valsts valūtā 95, 98 benzīnam un dīzeļdegvielai.

 

ValstsValūta95 98Diesel
AlbaniaALL104.00-105.00
AndorraEUR0.8420.9500.740
AustriaEUR0.9431.0800.925
BelarusEUR0.70-0.56
BelgiumEUR1.2041.2300.961
Bosnia-HerzegovinaBAM1.511.531.66
BulgariaBGL1.731.891.66
CroatiaHRK6.746.936.60
Czech RepublicCZK24.5026.0025.20
DenmarkDKK9.269.558.08
EstoniaEEK12.8013.3013.50
FinlandEUR1.1851.2200.937
FranceEUR1.1611.1970.971
GeorgiaGEL1.271.301.35
GermanyEUR1.1581.2300.994
GreeceEUR0.8641.0620.953
HungaryHUF245.00-254.00
IrelandEUR1.039-0.929
ItalyEUR1.1471.2441.033
KosovoEUR0.85-0.90
LatviaLVL0.6220.6520.642
LithuaniaLTL3.313.453.05
LuxembourgEUR0.9460.9730.780
Macedonia (FYROM)MKD51.5053.0041.50
MontenegroEUR0.8500.8700.810
NetherlandsEUR1.3251.3821.003
NorwayNOK11.2311.5410.53
PolandPLN3.894.153.65
PortugalEUR1.1461.2380.928
RomaniaRON3.353.923.48
RussiaRUB21.2922.2420.34
SerbiaRSD88.00-77.20
SlovakiaEUR1.009-1.062
SloveniaEUR0.9600.9860.947
SpainEUR0.8800.9900.830
SwedenSEK11.6912.0911.54
SwitzerlandCHF1.3511.4121.526
UkraineUAH5.756.455.75
United KingdomGBP0.9060.9721.004
United States of AmericaUSD--0.563

Valūtas konvertētājs internetā atrodams – šeit

Avots: http://www.1a-cargo.com/

Image

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.