Samazinās ierobežojumus kravas transporta kustībai Rīgā

Rīga
Rīga
Rīgas domes Satiksmes departaments izstrādās priekšlikumus par šobrīd spēkā esošo kravas transporta kustības ierobežojumu samazināšanu atsevišķos maršrutos Rīgā.

Šādu uzdevumu departamentam devis Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs.

Pašlaik uz Salu un Akmens tilta, 11. Novembra krastmalā, uz Slāvu dzelzceļa pārvada un daudzos ielu posmos kravas transportlīdzekļiem ar pilnu masu virs 5 tonnām darba dienās no plkst. 7 līdz 10 un no plkst. 16 līdz 19 satiksme ir slēgta. A.Požarnovs norādīja, ka saņēmis ierosinājumus no vairākiem uzņēmējiem, kas ierosina atcelt ierobežojumus automašīnām ar pilnu masu no 5 līdz 10 tonnām, ierobežojumus saglabājot transportlīdzekļiem, kam masa ir virs 10 tonnām.

A.Požarnovs arī pieļāva iespēju saīsināt ierobežojumu laiku. „Sakarā ar krīzi sastrēgumi ielās ir ievērojami mazāki, tāpēc nav pamata stingrajiem ierobežojumiem, ko pieņēma sastrēgumu mazināšanai,” norādīja A.Požarnovs.

Avots: http://www.db.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.