Vēstnieks Dānijā atklās Latvijas ostu, loģistikas un transporta kompāniju tirdzniecības misiju Dānijā

Dānijas karte
Dānijas karte
No 18. līdz 20.martam Dānijā notiks Latvijas ostu, loģistikas un transporta kompāniju tirdzniecības misija, kuru rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Dānijā sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Dānijā.

18.martā Latvijas vēstniecībā Kopenhāgenā pasākumu atklās Latvijas vēstnieks Dānijā Andris Razāns.  Misijas mērķis ir prezentācija par Latvijas ostām, loģistikas risinājumiem austrumu virzienā, Latvijas nostāja tranzīta jautājumos, kā arī jaunu biznesa kontaktu dibināšana.

Misijā piedalīsies Rīgas, Ventspils un Liepājas ostu pārstāvji, kā arī uzņēmumu un Satiksmes ministrijas pārstāvji. Latvijas uzņēmumu pārstāvji apmeklēs Kopenhāgenas, Frederičijas un Orhūsas pilsētas ostas, tiksies ar Dānijas Kuģu īpašnieku asociācijas vadību, kā arī iepazīsies ar Dānijas transporta sektora un ostu attīstības stratēģiju un plāniem.

Sadarbības veicināšana starp Latvijas ostām, loģistikas kompānijām un Dānijas ostām un kuģniecības kompānijām ir viena no augstākajām Latvijas vēstniecības Dānijā darba prioritātēm. Šajā ekonomikas sektorā Latvijas un Dānijas uzņēmumi ir viens otru papildinoši partneri nevis konkurenti.

Latvijas ostu, loģistikas un transporta kompāniju tirdzniecības misijas laikā 20.martā  Latvijas vēstnieks Dānijā piedalīsies ostu pārstāvju seminārā Orhūsā un uzrunās semināra dalībniekus par Latvijas un Dānijas ostu sadarbības iespējām un abu valstu sadarbības paplašināšanu.

Avots: www.mfa.gov.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.